Ресторан «Vino e Cucina»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Січових Стрільців, 82

Ресторан Vino e Cucina - великий італійський ресторан з власною енотекою, де зібрано понад 1000 видів вина. Традиційна італійська кухня, прекрасний сервіс і атмосфера відпочинку.

Замовити столик (бронь столика, банкет) онлайн в ресторані "Vino e Cucina"

(Вино е Кучіна, вул. Січових Стрільців, Київ) через RestOn!

Ресторан Vino e Cucina розташувався в самому серці столиці, в окремому затишному двоповерховому будинку зі сквером. Складається з трьох, різних за стилем, але однаково затишних і цікавих, залів.

Найнижчий - енотека. Тут зберігається понад 1000 найменувань вин, 50 видів граппи, 100 видів ігристих і шампанського. Так само тут знаходиться сирна лавка з найцікавішими "представниками" сирів із Італії, Швейцарії, Англії, Іспанії та Нідерландів. Поверхом вище знаходиться зал піцерії. Він працює з 8.00 ранку і меню сніданків тут діє до 16.00. Зал прикрашають живі мандаринові дерева, а піцу готують у великій дров'яної печі, яка є ще однією визначною пам'яткою закладу. І, нарешті, основний зал ресторану. Самий верхній поверх з панорамними вікнами, де кількість посадочних місць - 200, але при цьому просторо й затишно. 

В меню ресторану представлені піца, паста, брускетти, салати, закуски до вина, ефектні гарячі страви, домашні випічка та морозиво. Вся паста виготовляється прямо в ресторані й готується без додавання вершків.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,78
 • 50701
  • Рейтинг: 3,78
   Всього оцінок: 23
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android