Ресторан «Spezzo на Русанівці»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
Русанівська набережна, 8

Ресторан Spezzo (Спеззо) - ресторан з власною пекарнею і сироварнею на лівому березі Києва. У закладі багато світла і багато простору, які заманюють відвідувачів в будь-який час дня. Для самих маленьких є дитяча кімната з анімаційною програмою і творчими майстер-класами по вихідним; у свята грає жива музика і завжди знайдеться пару дивовижних страв.

Італійським можна назвати ресторан не тільки через меню, адже в самому закладі кожна деталь є живим відгуком далекої країни. Великі панорамні вікна з вечірньою підсвіткою ліхтарями та свічками обрамлені зеленими насадженнями і широкими підвіконнями. Великий простір, розділений на зони, прикрашений оливковими деревами і стелажами з дерев'яними елементами. До стелі підвішено багато мідного посуду, а відкрита кухня, моцарелла- і антипаста-бар, полка зі свіжою випічкою, паста, приготовлена ​​вручну кухарями, доповнюють італійську манеру пригощати свого гостя.

З особливостей - велика різновидність улюблених сирів, створених за італійською технологією у власній сироварні в ресторані. Крім того, заклад має власну пекарню, де також готують пасту.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані-пекарні Spezzo на Русанівці (Русанівська набережна, м. Лівобережна, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,19
 • 101466
  • Рейтинг: 4,19
   Всього оцінок: 64
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android