Ресторан «Semifreddo»

Відкрито Закриється в 21:30
Відкрито Закриється в 21:30
вул. Кирпи, 5Б
 • - вул. Кирпи, 5Б
 • - Вокзальна

 • Середній чек: 550 грн
 • 11599
 • Рейтинг: 4,33
  Всього оцінок: 6

Ресторан SEMIFREDDO - новий сучасний італійський ресторан з першою в Україні пінцою, картою семіфредо і грилем. Особливість закладу - його casual-формат. Приязна, розслаблена атмосфера, приємні ціни, бездоганне меню, справжній італійський смак - ось лише кілька причин, щоб полюбити SEMIFREDDO. Прямуючи сюди, не потрібно спеціально шукати причину, тут відчувають себе комфортно і сім'ї з дітьми, і компанії друзів, і молодь, і бізнесмени. Це місце - для всіх. Для всіх, хто цінує правильну італійську кухню і хоче насолоджуватися нею кожен день.

Замовити столик (банкет) в ресторані SEMIFREDDO

(вулиця Кирпи, Південний вокзал, м. Вокзальна, Київ) через RestOn!

Зали, наповнені світлом, вікна в підлогу, стильний інтер'єр, по-домашньому тепла атмосфера... Серце ресторану - відкрита кухня з традиційною дерев'яною піччю, з якої фірмова піца потрапляє на ваші столи, а також спеціалітет SEMIFREDDO - пінцца. Ця страва ще більш давня, ніж відома у всьому світі італійська піца - пінццу любили ще в Римській імперії. Для приготування пінцци використовують особливу суміш борошна з трьох злаків, а також унікальні дріжджі, які заклад привозить спеціально з Італії...

Крім багатого вибору піци і пінцци в меню ресторану знайдуться брускетти, салати та гарячі закуски, а також паста, лазанья, італійські м'ясні та рибні страви. Особливу увагу тутешні кухарі приділили безглютеновому меню, дитячому меню та асортименту вегетаріанських страв.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,33
 • 11599
  • Рейтинг: 4,33
   Всього оцінок: 6
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android