Ресторан «Prynada Ukrainian Cafe»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
проспект Володимира Івасюка, 24
 • - проспект Володимира Івасюка, 24
 • - Мінська

 • Середній чек: 700 грн
 • 14926
 • Рейтинг: 4,83
  Всього оцінок: 6

Prynada Ukrainian Cafe - сучасний український ресторан столиці. Заклад знаходиться недалеко від станції метро "Мінська", тому до нього легко дістатися як громадським транспортом, так і на власних авто. У ресторані є безкоштовна парковка для гостей. Також частина залів знаходиться на -1 поверсі, тому ваш відпочинок буде не лише комфортним і смачним, а ще й безпечним! 

В Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя. Меню ресторану Prynada Ukrainian Cafe включає найкращі страви європейської та сучасної української кухні в елегантній подачі.

Ресторан пропонує кілька залів для проведення святкових заходів:

- "Веранда" (банкет – 45 осіб, фуршет – 60 осіб);

- "Петриківка" (банкет – 60 осіб, фуршет – до 100 осіб);

- "Вишиванка" (банкет – 30 осіб, фуршет – 35 осіб);

- "Витинанка" (банкет – до 25 осіб, фуршет – 25 осіб).

Інтер'єр кожного банкетного залу свіжий, стильний і яскравий, в них також використані елементи справжнього українського декоративного мистецтва, такі як петриківський розпис, вишивка або витинанка, які приємно доповнюють інтер'єр.

Професійна команда ресторану організує заходи будь-яких форматів: день народження, весілля, хрестини, корпоратив, тематична вечірка, team building, конференція, презентація або майстер-клас. Допоможе в організації розважальної програми, декору, фотозони і всього, що вам може знадобитися для святкування. Ми співпрацюємо з найкращими підрядниками у місті!

Пропозиції щодо святкових заходів складаються індивідуально виходячи з ваших уподобань та побажань. Середній чек на банкети від 1000 грн з особи, в залежності від обраного формату святкування.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Prynada Ukrainian Cafe на Оболоні (проспект Героїв Сталінграда, Володимира Івасюка,  м. Мінська, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,83
 • 14926
  • Рейтинг: 4,83
   Всього оцінок: 6
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android