Ресторан «OGorod ЗАКРИТО»

Відкрито Закриється в 01:00
Відкрито Закриється в 01:00
вул. Горького, 103
  • - вул. Горького, 103
  • - Палац Україна

  • Середній чек: 400 грн
  • 8838
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0

У сучасній будівлі, в самому центрі Києва, влаштувався ресторан, який не підвладний зміні пір року та негоді - О! Город - саме те місце, де зупиняється час, а навколишня атмосфера дозволяє опинитися далеко від буденної суєти й асфальтного пилу, десь посеред розкішного зеленого парку. Ресторан O! Gorod саме те переплетення живої природи й кам'яного міста. Місце, де можна зупинитися та відпочити від міської суєти. Ресторан твого міста. Де б ти не був, де б ти не народився, ти можеш бути впевнений, що є місце, яке поєднує в собі міський урбанізм і затягнуті зеленню стіни. Місце, яке увібрало від міста найкраще, відкинувши хаос, суєту, холод і залишивши все прекрасне - затишок, тепло, красу.

Замовити столик (бронь столика, резерв столика) з ресторані O! Gorod 

(вул. Горького, м. Палац Україна, Київ) через RestOn!

Головна особливість ресторану - його унікальний природний інтер'єр - багато екологічно чистого дерева й рослин, які створюють атмосферу свіжості, чистоти повітря й затишку. Неймовірна кількість зелені робить чистіше не тільки повітря, а й думки. Тут приємно створювати нові геніальні проекти, укладати успішні угоди й обговорювати творчі плани.

Безумовно, все це пробуджує апетит і загострює смакові рецептори. Меню ресторану O! Gorod наповнене легкими й ситними стравами, в приготуванні яких, використані продукти виключно високої якості. Всім знайома європейська кухня в оригінальній подачі від талановитого шеф-кухаря, багата барна карта, а також свіжа випічка, авторські й класичні десерти.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
8838
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android