Ресторан «NEGORKIY»

Закрито Відкриється в 10:00
Закрито Відкриється в 10:00
вул. Антоновича, 74
 • - вул. Антоновича, 74
 • - Олімпійська

 • Середній чек: 600 грн
 • 15377
 • Рейтинг: 4,67
  Всього оцінок: 3

Ресторан NEGORKIY - це ресторан з європейською кухнею і американською душею. Це місце - про любов до вишуканих коктейлів, до джазу і до бездоганної їжі.

Шеф-кухар ресторану NEGORKIY розробив авторське меню з кращих продуктів. У ресторані є відмінний вибір свіжих морепродуктів: лобстери, устриці, восьминіг, а так само великий вибір стейків від кращих виробників України і Америки.

В меню ресторану представлено великий вибір страв приготованих в Josper. Приготування їжі на гарячому деревному вугіллі є одним з найстаріших методів приготування їжі який надає неповторний аромат продуктів. Такий спосіб приготування є абсолютно здоровим і не зашкодить вашій фігурі. В коктейльній карті ресторану представлений відмінний вибір як класичних, так і авторських коктейлів.

NEGORKIY завжди радий маленьким відвідувачам та для юних гостей розробив окреме меню.

У ресторані є 2 банкетні зали: перший зал вміщає до 30 осіб і другий до 60 осіб. Банкетний менеджер ресторану допоможе вам у виборі страв і в організації вашого свята, а Шеф-кухар складе для вас індивідуальне меню. Також є можливість розробити індивідуальне сет-меню від шеф-кухаря під ваш захід з урахуванням всіх ваших смакових уподобань.

У ресторані працює послуга cork-fee. Для проведення івентів є все необхідне обладнання, а так само можливість повністю закрити ресторан під ваш захід.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані NEGORKIY (вулиця Антоновича, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,67
 • 15377
  • Рейтинг: 4,67
   Всього оцінок: 3
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android