Ресторан «NĂM»

Закрито Відкриється в 09:00
Закрито Відкриється в 09:00
вул. Велика Васильківська, 48
 • - вул. Велика Васильківська, 48
 • - Олімпійська

 • Середній чек: 1100 грн
 • 19536
 • Рейтинг: 4,21
  Всього оцінок: 34

Ресторан NĂM - це легенда, історія, їжа та інтер'єр. Команда, яка працює над дизайном інтер'єру, повністю витримала стилістику старовинної колоніальної вілли, несучи до неї безліч антикваріату та інших елементів. Стіни розписані приголомшливими фресками. Над ними працювали ті ж майстри, які розписували "Софію Київську".

У ресторані два поверхи. На першому затишно розмістився бар з авторською коктейльною картою, розробленою Дмитром Дредом і холодними закусками, які є традиційними для В'єтнаму - нем-ролами. Другий поверх - повноцінний ресторан, де також присутній окремий бар.

У NĂM вас порадують нескромною винною картою, в якій налічується понад 90 позицій вина і послугами кваліфікованого сомельє. Кухня легка, в якій переважають морепродукти і зелень. Справжній рай для любителів якісного, розміреного харчування. Крім традиційних страв з креветок, лобстерів і сибаса, ви знайдете тут тім-сами, які так полюбилися ресторану в Bao. Так як В'єтнам довгий час був колонією Франції, в меню знайдеться досить багато страв з французьким акцентом. У закладі повністю витриманий формат fine-dining, а спеціально запрошений шеф, який є корінним в`єтнамцем, робить все можливе для того, щоб гості і далі отримували задоволення високого класу.

NĂM - це історія естетики і смачної їжі, краси і атмосфери. В'єтнамська кухня - новий бум. І ресторан з повною впевненістю може сказати, що команда ресторану захопила цю тенденцію і готується до підкорення нових вершин.

NĂM перекладається як цифра 5. Чому саме 5? Для ресторану ця цифра дуже символічна: на вході біля ресторану є 5 колон, це 5ть стихій: земля, вогонь, вода, дерево і метал, які символізують 5ть різних смаків, які об'єднуються в стравах ресторану. Кожен з цих елементів у в'єтнамській кухні відповідає за певний смак: земля - ​​солодкий; вода - солений; вогонь - гіркий; метал -острий; дерево - кислим. Всі ці смаки органічно поєднуються в стравах, а всі елементи в інтер'єрі ресторану. В кутку другого поверху є двері, якій вже більше 300х років, її вирізали з В'єтнамського Палацу і привезли в ресторан. При створенні ресторану, кожну деталь ретельно продумували, наприклад, підлога виготовлена ​​з дощок з під бочок, які привезли з Італії, картини на балконі - ручна робота майстрів.

Замовити столик онлайн в ресторані NĂM (вулиця Велика Васильківська, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,21
 • 19536
  • Рейтинг: 4,21
   Всього оцінок: 34
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android