Ресторан «Кувшин»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Федорова, 10

"Кувшин" - ресторан сучасної кавказької кухні. Тут смачно й щедро годують два кухарі: грузин Трістан Арабулі й вірменин Гурген Арабулі. Кажуть, що тут найсмачніші хінкалі в місті, а на знаменитий плов від Трістана щовихідних приїжджають сім'ями вже який рік.

Ресторан "Кувшин" розташувався в красивому парку в самому центрі міста. Тут ви можете втамувати голод в будь-який час дня, провести ділову зустріч чи відсвяткувати особливе свято. 

Традиційні кавказькі страви, страви з дровяної печі Пурне або приготовлені на відкритому вогні, - щоб ви не обрали - буде так смачно, що захочеться повторити. 

А ще, Кувшин славиться найбільшою в Києві колекцією вин Кавказу та вже декілька років поспіль отримує престижну нагороду Wine Spectator за винну карту.

Взимку біля ресторану запалюється святкова ялинка з сотнею гірлянд. А влітку тут приємно відпочити на просторій терасі в тіні столітніх дерев біля старовинного фонтану.

Замовити столик (бронь столика, банкет) онлайн в ресторані "Кувшин"  (вул. Велика Васильківська / Червоноармійська, кут Федорова, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,82
 • 43342
  • Рейтинг: 3,82
   Всього оцінок: 17
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android