Ресторан «Жадний Лось»

Закрито Відкриється в 09:00
Закрито Відкриється в 09:00
вул. Хрещатик, 15
  • - вул. Хрещатик, 15
  • - Хрещатик

  • Середній чек: 200 грн
  • 14002
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0

"Жадний Лось" - це місце для дружніх посиденьок, і цьому, нам здається, посприяв "незвичайний" інтер'єр закладу - простий, але з великою кількістю дуже важливих і дуже потрібних деталей.

Це нагадує американські фільми, де підвал часто стає місцем відпочинку - з музичною установкою, ігровою приставкою і холодильником пива. В "Жадному Лосі" щось схоже: велосипеди на стінах, винні ящики, дроти, труби, люстри із залізних бочок, металеві листи, графіті, старі ручні м'ясорубки і кривий посуд на полицях - тільки всі ці предмети не "згружені" в одну купу, як це часто буває в підвалі, а розкидані з толком і розстановкою по різних зонах закладу.

Для тих, хто любить голосніше й веселіше, є барна стійка і основний простір, а ось ті, хто віддає перевагу більш спокійному відпочинку можуть вибрати столик в зоні, прилеглій до входу в заклад, або зовсім сховатися від зайвих очей в маленькому відгалуженні-коридорчику основного залу.

Саме зональний підхід дозволяє "Жадному Лосю" бути не тільки прекрасним місцем для зустрічей друзів, а й бути готовим до будь-якої зустрічі і приводу, будь то корпоратив, весілля... Тут для вас зроблять бажану декорацію.

Замовити столик (бронь столика, резерв столика) в гастробарі ресторані "Жадний Лось" на Хрещатику (Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
14002
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android