Ресторан «Хінкалі»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Шота Руставелі, 4
  • Кращий столик
  • Це безкоштовно
  • Без дзвінків за 2 хв.

"Грузин без гостей - не грузин!" - Вважають в гостинному духані "Хінкалі". Колоритний інтер'єр закладу не залишить вас байдужим. До ваших послуг - три основні і два VIP-зали, кожен з яких по-своєму цікавий і оригінальний. У залі "Східний" за відкритою барною стійкою розташована шоу-кухня і барна зона, де можна на власні очі спостерігати секрети приготування кавказьких страв і дегустувати дуже смачні грузинські вина. У залі "Виноградник" панує комфорт і романтичний настрій. Приміщення декоровано справжнім гірським каменем, стеля заплетена виноградною лозою, а стіни радують око східними килимами і національними сувенірами. "Винний льох" - затишний зал, що отримав своє ім'я через величезну кількість старовинних винних пляшок, які служать тут основним елементом декору. А два VIP-зали - "Султанка" і "Княжа альтанка" - стануть чудовим місцем для проведення переговорів, зустрічі з друзями або сімейної вечері.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "Хінкалі"

(вул. Шота Руставелі, м. Палац Спорту, Київ) через RestOn!

У теплу пору року назустріч гостям розкриває обійми затишна літня тераса. Вона дозволяє неспішно спостерігати за бурхливим життям столиці, насолоджуючись кращими гастрономічними пропозиціями сонячної Грузії прямо в центрі Києва, і дарує неповторне відчуття спокою й умиротворення.

Чим ще славиться духан "Хінкалі", крім традиційної кавказької гостинності і душевної компанії? Правильно - смачними хінкалі! Гарячі, ароматні, з тонкого, майже прозорого тіста - вони так і просяться в рот! Меню закладу - це справжній ріг достатку, з якого казковим чином з'являються грузинські сири, кавказькі спеціалітети, дуже смачні хачапурі, чахохбілі, шашлик, люля-кебаб...

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,00
 • 17042
  • Рейтинг: 4,00
   Всього оцінок: 1
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android