Ресторан «HayLoft»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
пр. Академіка Глушкова, 1 (центральний вхід парку ВДНГ)
 • - пр. Академіка Глушкова, 1 (центральний вхід парку ВДНГ)
 • - Виставковий центр

 • Середній чек: 500 грн
 • 14368
 • Рейтинг: 5,00
  Всього оцінок: 2
  • Кращий столик
  • Це безкоштовно
  • Без дзвінків за 2 хв.

Ресторан HayLoft 2.0 - це свобода, смак, інтелігентність та стиль. Тут є все, що притаманне традиціям сучасного українця: привітність, щедрий стіл і гарна музика, і все це в неймовірній подачі натхненної команди, яка змушує повертатися сюди знову і знову. Ресторан знаходиться в парку відпочинку та розваг ВДНГ, в пішій доступності від станції метро "ВДНГ" тому до нього легко дістатися.

Для гостей пропонується кілька зон для відпочинку: зелений літній майданчик, основна зала, дитяча кімната для найменших гостей та Vip-зона, вікна якої виходять на чарівний яблуневий сад.

Меню ресторану HayLoft 2.0 було розроблено шеф-кухарем - Віталієм Солярем. Прихильники м'яса будуть раді побачити широкий вибір страв на мангалі (шашлики, стейки, реберця і ін.). Серед гостей є багато любителів американської кухні, тому для них є достатній вибір соковитих бургерів. Поєднання локальних продуктів, сучасна подача і особливі авторські інтерпретації страв від шефа роблять меню HayLoft 2.0 особливим.

Ресторан пропонує кілька залів для проведення святкових заходів: "Основний зал" до 60 гостей, "VIP зал" до 25 гостей. При повному закритті закладу до 100 гостей.

Основний зал та VIP можна по-різному обіграти та об'єднати в рамках конкретної події, або навпаки зробити їх абсолютно автономними.

Інтер'єр ресторану виконаний у поєднанні кількох стилів: casual, modern та loft, що робить його стильним, легким та святковим без додаткового декору.

HayLoft 2.0 має ідеальні можливості для проведення різних заходів та їх форматів: від душевних посиденьок до запальних вечірок. Тут працює професійна команда, яка допоможе в організації вашого заходу від меню до декору зали, а також у підборі розважальної програми, оскільки вона співпрацює з найкращими контрагентами в місті, гарантує індивідуальний підхід до кожного гостя.

Пропозиції щодо  заходів складаються індивідуально виходячи з ваших уподобань та побажань. 

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані HayLoft (проспект Академіка Глушкова, ВДНГ, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 5,00
 • 14368
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android