Ресторан «Havana»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
Набережне шосе, 28

Ресторан Havana - ресторан сучасної європейської кухні на березі Дніпра в Києві, "пропалює" серця, викликаючи гастрономічну залежність. Вся пристрасть Куби nf її вогненний характер злилися воєдино на шоу-кухні закладу - тут можна милуватися живим вогнем і насолоджуватися таїнством приготування соковитих стейків та інших страв, посмажені на грилі й в коптильні. Піцу готують в дров'яній печі.

Меню ресторану Havana - це свобода до поєднання інгредієнтів, вибору страв і стилю їх подачі. Саме тому тут створили атмосферу Куби, але із "зрозумілою" кухнею та усіма улюбленими стравами сучасної європейської кухні.

Щоранку тут печуть крафтовий хліб із хрусткою скоринкою, аромат якої посилює бажання негайно відкусити хоча б шматочок.

У ресторані "Havana" затишно збиратися в колі друзів і рідних, відзначати дні народження, організовувати найкрасивіші весілля, галасливі вечірки, заходи будь-якого формату й масштабу.

Ресторан безперечно заворожує стильним інтер'єром - з яскравими елементами в декорі, розписом на стінах в тропічному стилі, оригінальними бетонними елементами в інтер'єрі та панорамним видом на Дніпро.

У літній період працює понтон з красивим видом на воду.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Havana в Наводницькому парку (Набережне шосе, міст Патона, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,77
 • 49522
  • Рейтинг: 3,77
   Всього оцінок: 70
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android