Ресторан «Forrest Club»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
проспект Мінський, 20а
 • - проспект Мінський, 20а
 • - Героїв Дніпра

 • Середній чек: 1500 грн
 • 22442
 • Рейтинг: 4,33
  Всього оцінок: 12

Ресторан Forrest Club — місце для якісного і атмосферного проведення важливих подій. П’ять банкетних локації на березі озера з водоспадом: Тераса над озером для 100 гостей, тераса Венеція на 60 гостей, затишний зал Бельведер для 20 гостей, Винна зала для 55 гостей, Веранда для 20 гостей, відкриті альтанки біля озера від 2 до 15 гостей. Велика кількість локація робить Forrest Club ідеальним місцем для проведення сімейних свят: ювілеї, дні народження, хрестини, весілля і дитячі свята.

Для дітей Forrest Club пропонує дитячий майданчик на свіжому повітрі, дитячу кімнату з аніматором і продумане дитяче меню. Дитячий день народження, хрестини, гендер паті, цікаві майстер-класи і аніматор в подарунок для вашого свята — зробить ваше свято незабутнім.

Для весілля у Forrest Club — три окремі локації для церемоній, зали для затишних і великих святкувань, окремі фотозони біля водоспаду і у лісі, ідеальний банкет All Inclusive зі святковим меню, безлімітним баром з алкогольними і безалкогольними напоями і десертами, лояльні умови і подарунки для молодят. Перевірені партнери по декоруванню, живій музиці і ведучі — робить Forrest Club ідеальним місцем для проведення весілля.

В літній сезон щонеділі БЕЗЛІМІТНИЙ SEAFOOD BRUNCH з безлімітним просекко, устрицями і стравами з риби і морепродуктами.

Простора парковка на 50 паркомісць, з зарядною станцією для електрокарів і охорона.

Замовити стіл (банкет) онлайн в заміському ресторані Forrest Club (проспект Мінський, м. Героїв Дніпра, Оболонь, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,33
 • 22442
  • Рейтинг: 4,33
   Всього оцінок: 12
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android