Ресторан «Citronelle»

Закрито Відкриється в 10:00
Закрито Відкриється в 10:00
вул. Богдана Хмельницького, 23
 • - вул. Богдана Хмельницького, 23
 • - Золоті ворота

 • Середній чек: 1200 грн
 • 15512
 • Рейтинг: 4,19
  Всього оцінок: 27

Ресторан "Citronelle" – філософія тихої розкоші. Жити в єдності з собою, відчувати свободу, спокій і гармонію, оточувати себе красивими речами, дозволяти собі бути щасливим.

Шеф ресторану – Робан Каснабе - французький кухар з великим досвідом роботи в кращих ресторанах світу.

Citronelle - єдиний ресторан в Україні, для якого створив Pierre Morlet Champagne відомий винороб Ерік Морлє. Його знання настільки унікальні, що найпрестижніші виноробні Шампані не приймають остаточного рішення щодо смаку вина без його поради. Тому що, саме Ерік — головний "ніс" знаменитих Домів Bollinger, Mumm, Moet, Perrier Jouet.

Гордість ресторану "Citronelle" – власний порцеляновий посуд "4 сезони", створений ексклюзивно для Citronelle у співпраці бренда посуду й декору Ganka for Home та Марії Дідковської- засновниці ресторану. Ідея створення посуду народилася через прагнення повернутися до традиції збиратися всією сім'єю за столом й зберігати предмети, які будеш передавати в спадок з особливими спогадами.

Ресторан"Citronelle" періодично проводить унікальні події: особливу вечерю для Goût de France, коли більше 1500 шефів на 5 континентах відзначають свято французької гастрономії, а в листопаді – ресторан привозить знаменитих французьких Шеф-кухарів, володарів зірок Michelin і запрошує вас на еногастрономічну вечерю.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані "Citronelle" (вулиця Богдана Хмельницького, м. Золоті Ворота, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,19
 • 15512
  • Рейтинг: 4,19
   Всього оцінок: 27
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android