Ресторан «Boccaccio Ristorante ЗАКРИТО»

Відкрито Закриється в 01:00
Відкрито Закриється в 01:00
вул. Мечникова, 2, БЦ "Парус"
  • - вул. Мечникова, 2, БЦ "Парус"
  • - Кловська

  • Середній чек: 450 грн
  • 6119
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0

Мрії про сонячному чарівність берегової лінії Апеннінського півострова можна втілити в життя прямо в Києві, в бізнес-центрі "Парус" на Мечникова, де розташувалися піцерія і ресторан "Боккаччо"!

Щедро залита світлом зал-тераса, білосніжна сервіровка і повітряні портьєри, округлі плетені крісла, рясна південна зелень і прозорі колби зі свіжими фруктами... перебуваючи тут, здається, що вікна виходять не так на діловий район міста, а на морське узбережжя. Другий зал ресторану - із шпалерами в дрібну квіточку і дубовим облицюванням, витонченими молочними абажурами і комодами з італійськими спеціалітетами - це вже, швидше, умиротворений відпочинок в заміському будинку. Загальний зал забезпечений подіумом, який утворює собою напіввідкритий банкетний зал, добре підходить для переговорів або невеликих урочистостей.

Є в "Боккаччо" і свій "винний льох" у вигляді холодильної шафи, створений за останнім словом техніки. Елітне італійське вино зберігається з дотриманням найдрібніших технологічних тонкощів, а професійний сомельє завжди докладно проконсультує щодо гармонії поєднання напою з обраним стравою.

У меню представлені фаворити традиційної італійської кухні - хрусткі брускети, карпаччо і тартари, домашня паста і різотто, соковиті стейки і свіжі морепродукти, і звичайно ж, піца з найтоншим тістом і всілякої начинкою!

Забронювати столик (резерв столика, бронь столика) в ресторані Boccaccio Ristorante (Боккаччо) на вул. Мечникова (БЦ "Парус", Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
6119
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android