Ресторан «BEEF»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Шота Руставелі, 11
 • - вул. Шота Руставелі, 11
 • - Палац спорту

 • Середній чек: 1200 грн
 • 39298
 • Рейтинг: 4,48
  Всього оцінок: 29

Ресторан BEEF був відкритий у 2010 році, тричі отримував премію "Найкращий м'ясний ресторан України" (Національна ресторанна премія СІЛЬ 2013, 2016, 2019 рр.). Винна карта закладу була тричі відзначена премією Wine Spectator. За рейтингом World Best Steak Restaurants BEEF посів 76 місце у світі 2022 року та 86 місце в 2023 році.  

Просторий, лаконічний, чесний – так про дизайн двоповерхового ресторану відгукуються його гості. Над дизайном BEEF працював архітектор Альберто Фойо – професор архітектури Колумбійського університету (Нью-Йорк), якого щороку можна побачити на визначних подіях у BEEF.

На другому поверсі розташована відкрита кухня ресторану, де кожен гість може спостерігати за процесом приготування страв та стейків на відкритому грилі. 

Шефський стіл – світова традиція, коли спеціальну вечерю для вас особисто приготує шеф-кухар. Стіл розташований на кухні ресторану і ви спостерігаєте за процесом від початку й до кінця.

У BEEF  є відокремлені зали для маленьких та великих компаній. 

ʼОсновний продукт ресторану – м'ясо. Мармурові стейки поставляють зі США – Creekstone Farms, Harris ranch. А також – Австралії, Аргентини та Японії. У 2023 році у закладі з'явився продукт Ukrainian BEEF Selection. Це – українське мʼясо, селекцію якого проводить власна команда ресторану. Кожну голову відбирає особисто спеціаліст та контролює її вік, вагу та стан. 

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані BEEF (вул. Шота Руставелі, м. Палац Спорту, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,48
 • 39298
  • Рейтинг: 4,48
   Всього оцінок: 29
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android