УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

РічПорт на Поштовій 2.0: нове меню в старому-доброму пивбарі

З приходом весни заклади столиці починають оновлюватися і змінюються заради своїх гостей. RestOn уважно стежить за кожним, читає про новинки та, звичайно, ділиться з читачами про найсвіжіші відкриття. Сьогодні ми розповімо про наш давній знайомому - пивбарі РічПорт.

Що змінилося в закладі і за що варто йти до них в гості - далі в нашому огляді.

Локація

Місце зустрічі змінити не можна! Поштова, 36 - ви вже знаєте цю адресу. Рідний Дніпро, приємна прохолода, велика тераса і вже полюбившийся пивбар. Вдало підібрана локація точно залишиться в пам'яті гостя або навіть в серці.

Найближче метро: Поштова площа

Інтер'єр

Дизайн інтер'єру залишився незмінним. Ви все ще немов гості величезного корабля під назвою «РічПорт». Панорамні вікна відкривають вид на такий величний і красивий Дніпро.

Поєднання червоних і синіх кольорів в інтер'єрі створюють унікальну морську атмосферу, а достаток дерева подумки знову переносить гостя на корабель.

РічПорт на Поштовій 2.0: нове меню в старому-доброму пивбарі

У закладі є два зали. У великому може розміститися до 111 чоловік. Другий же більш затишний і не такий великий, але зі своїми перевагами. У ньому може розміститися до 25 гостей, які бажають залишитися в більш тихій обстановці. Фішкою цього залу є вид на кухню ресторану і можна спостерігати за приготуванням вашого замовлення. Таке видовище завжди захоплює погляди гостей.

РічПорт на Поштовій 2.0: нове меню в старому-доброму пивбарі

Не можна залишити непоміченою велику терасу, на якій можуть розміститися 156 гостей. Розкішній вид на Дніпро, приємний вітер і смачна їжа створюють приємне легке настрій.

Меню

Тут РічПорт підготував найбільші зміни, які точно повинні бути до смаку дорогим гостям. У пивбарі наполегливо працювали над підбором найсмачніших страв. А головне, що заклад не зраджує своєму правилу - всі ціни більш ніж демократичні. Пивбар доводить, що їжа може бути смачною і доступною.

Приготуйтеся до новинок в меню. Рулька по-баварськи - звучить ну дуже апетитно і за ціною всього 39 грн/100 г. Ще в пивбарі можна пригоститися трьома видами шашлику. Свинина обійдеться в 88 грн, курячий - 75 грн, а з телятини - 99 грн.

РічПорт на Поштовій 2.0: нове меню в старому-доброму пивбарі

Для любителів їжі «легше» в меню з'явився салат зі свинячим вушками за 85 грн. На окрему увагу заслуговує «закуска Боцмана» - мойва фрі, сир фрі, цибульний кільця, нагетси, чіпи з кабачка і гриби фрі - 249 грн.

Всіх шанувальників асорті з ковбасок поспішаємо заспокоїти - всіма улюблене блюдо залишилося в меню. Франкфуртські, мюнхенські, курячі, мисливські ковбаски - 199 грн.

РічПорт на Поштовій 2.0: нове меню в старому-доброму пивбарі

З пляшкового пива РічПорт пропонує Varvar Milk Stout і Varvar Dry Stout за 65 грн, Varvar Hoppy Lager - 70 грн, Varvar Caribbean Dream - 65грн і Varvar Golden Ale - 70 грн.

Пиво на крані за 0,5 л Дніпро-1, Баркас, Пароплав, Метеор - все 49 грн.

 

Menu:

  • Закуска Боцмана - 249 грн
  • Рулька по-баварськи - 39 грн/100 г
  • Асорті ковбасок - 199 грн

 

Пиво пляшкове:

  • Varvar Milk Stout 65 грн
  • Varvar Hoppy Lager - 70 грн

 

Пиво на крані:

  • Дніпро-1
  • Пароплав
  • Метеор
  • Все - 49 грн

 

Адреса: Почтова площа, 3б

Час роботи: з 11:00 до 24:00

 

Автор: Ірина Іванцова; Фотографії: власність закладу
Заклад
24.04.18
2902
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: