УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Нове місце (Київ): "Селедочная" на Ярославській

Власники рибних лавок "Чорноморка" відкрили "Селедочную" на Подолі. 30 видів оселедця, страви з нього та інша риба - ось основний акцент в меню. Ціни демократичні, а формат роботи цілодобовий. Здавалося, що Київ уже не здивувати, але ось нове місце з несподіваною концепцією. Розповідаємо про подробиці в новому огляді.

Локація

Нове місце розташувалося в підвальному приміщенні під гастро-лавкою "Чорноморка". Це саме серце Подолу, зручно під'їхати на авто, недалеко від метро Контрактова площа, тобто і в пішки теж діставатися зручно.

Концепція

Заклад працює 24/7. У цьому його фішка, а ще — широкий вибір оселедця та іншої риби. У цілодобовому режимі його зробили тому, що в цій ніші практично немає конкуренції. А у жителів Києва часто буває потреба перекусити після 23:00. Знайти таке місце на Подолі складно. Ось тепер там є "Селедочная". І там дуже смачно.

Нове місце (Київ): Селедочная на Ярославській

 

Інтер'єр

Незважаючи на те, що "Селедочная" знаходиться в підвальному приміщенні, там дуже світло. В дизайні зробили акцент на питанні освітлення. Кольори для стін і меблів теж обрали світлі - вони відбивають світло від ламп.

Декоративні деталі у вигляді засолених оселедців в банці або рятувальних кругів створюють морську атмосферу. Відразу зрозуміло, що точно опинився в "Селедочной". При вході уздовж стіни розмістили стійку з асортиментом. Тут і устриці, і форшмак, і різна смакота. Апетит з'являється відразу ж, як переступаєш поріг закладу.

obzor_seledochna_new_1

 

Кухня

Вся увага в меню сконцентрувана на оселедці та рибі, а також стравах з неї. 30 видів оселедця - гордість меню. Потім, звичайно, варто звернути увагу на 2 види форшмака за єдиною ціною - 58 і 78 грн.

obzor_seledochna_new_2

 

11 позицій різносолів - теж є де розгулятися любителям риби. Тут є і оселедець Матіас (36 грн), і оселедець Чорноморська (18 грн), і ставрида (36 грн), і івасі (28 грн), і хамса (9 грн), і навіть сардина (42 грн). Ціна вказана за сто грам, а замовити можна стільки, скільки влізе.

Окремо в меню виділили закуски. Тут родзинкою є торт з оселедця (78 грн). Менш креативні, але не менш смачні - рибний пиріг з кільки з рисом (73 грн) і биточки з оселедця з сирним соусом (57 грн).

Нове місце (Київ): Селедочная на Ярославській

 

Must try:

  • Форшмак з чорноморського оселедця з огірком і хріном - 58 грн;
  • Копчений форшмак з макрелі з грибами - 78 грн;
  • Довгоочікуваний оселедцевий торт - 78 грн;
  • Різносоли, ціна за 100 грам: сайда - 42 грн, хамса - 9 грн, ставрида - 36 грн.

 

Напої:

  • Узвар - 25 грн;
  • Настоянки - від 39 грн.

 

Де: вул. Ярославська, 5/2

Коли: 24/7

 

Автор: Ніна Дей; Фотографії: власність закладу
Заклад
18.12.18
4383
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: