УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Нове місце (Київ): містичний бар De Bosch

У сучасному світі містика може стати частиною мистецтва, а гріх – перестати бути пороком. На підтвердження цього Київ поповнився новим місцем – баром De Bosch, де вдалося зміксувати дивовижне з неймовірним. Редакція RestOn не втрималася від спокуси спробувати містичну барну культуру таємничого місця і відправилася на розвідку.

Як і чому Босх перестав бути просто художником, а рай і пекло стали місцем для розпивання коктейлів – далі в огляді нового закладу.

Концепція

Коли існує ідея відкриття нового концептуального місця – їй достатньо лише якісної огранки натхненням. Для власників нового бару De Bosch – Яакова Лівшиця, Віталія Кириченка та Ідана Фаччіа – такою стала творчість найзагадковішого голландського художника епохи Відродження Ієроніма Босха.

Італійська культура знайшла своє відображення в карті алкоголю і меню закладу. Одна із найзнаменитіших картин Босха відбилася в зображеннях інтер'єру і позиціях коктейлів. А неймовірні деталі, авангардні поєднання і високий рівень професіоналізму барменів зуміють здивувати навіть гостя, який знається на кращих барних закладах світу.

Локація

Інтерес до бару підігріває вже момент знаходження його локації. Хоча бар De Bosch і відкрився в самому центрі – за адресою вул. Шота Руставелі, 12 – знайти його не просто. Але потрапити легко. Досить зайти в заклад «Хінкальня» і при вході завернути в двері направо. А далі – вниз по сходах в бар без вивіски, але вже з величезною історією.

Від вулиці Хрещатик – 5 хвилин пішим кроком, а найближче метро – станція Палац спорту.

Інтер'єр

За головну ідею було взято триптих Ієроніма Босха – «Сад земних насолод», розгалужений в закладі на три зали, як і сама картина. Всі зображення на стінах малювала вручну команда Mad Cat, а деталі відтворювали театрали.

Перша зала закладу іменується Раєм, де зображені малюнки з лівої частини картини Ієроніма Босха з такою ж назвою. Тут розташувалася барна стійка, що створює відчуття неспішності і залучає в легкість проведення часу. Приглушене світло і темні дерев'яні покриття доповнюють містичність місця. А під промальованим зображенням Христа у вихідні грають діджеї.

Центральний зал, як і головна частина картини – уособлення Черевоугодництва і Насолоди. М'які шкіряні крісла, затишні дивани, точкове світло і вручну ковані ворота додають атмосферності і стають місцем довгограючого релаксу. Для великих компаній посеред зали є стіл на 12 місць, що втілює ту саму Вечерю. З красномовними канатами на стелі.

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Найвіддаленіша кімната – данина правій частины картини – умовному Пеклу. Тут гості закладу можуть курити і спостерігати не тільки м'яке світло свічок на настінних зображеннях, а й дзеркальний тунель, чаруючий своєю глибиною. На тих же шкіряних диванах і за компактними столиками, зрозуміла річ.

Як і у всій творчості Босха – тут повністю пішли від канонів і правил та взяли за мету повністю дивувати відвідувачів, скільки б разів вони не завітали у гості.

Загальна місткість бару – до 120 осіб.

Меню

Бренд-шеф Віталій Купрійчук стверджує, що бар De Bosch подає в першу чергу авторські та новаторські коктейльні мікси. Є у закладі і досить лаконічне меню страв – всього на одну сторінку – але з якими назвами. Кілька стартерів і салатів, по парі основних і гарячих страв та 2 десерти викликають одночасно і подив, і інтерес.

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Наприклад, радимо спробувати «Зачем Ван Гог отрехал уху» – юшку з щуки з ікрою (60 грн), до неї «Пояс целомудрия» – мікс-салат з трюфелями і редискою (90 грн), а на десерт «Попробуй встать из чернозема» – те саме тірамісу (75 грн.)

Середній чек меню – близько 200 грн.

Мекка бару

Вся увага і шана звичайно ж алкогольному ряду закладу. А обрати тут і правда є із чого. Крім основного і добірного алкогольного ряду (так званого Spirits list) вам запропонують також класичні та авторські коктейлі і безліч міксувань на ваш смак і пріоритет.

Але зупинитись спершу радимо на основній фішці закладу – 7 коктейльних гріхів De Bosch. За твердженням самого закладу, меню авторських коктейлів допоможе пізнати всю красу і кращі сторони безсмертних гріхів людства.

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Новое место (Киев): мистический бар De Bosch

Тут це Гординя – легкі, свіжі і ігристі коктейлі. Жадібність – коктейлі середньої міцності. Пристрасть – в образі солодких сполучень. Печаль – найміцніший мікс. Гнів з коктейлів середньої і вищої міцності. Та Лінь – квітково-фруктові коктейлі. У кожному із гріхів - по три види коктейлів. А на десерт та сама Заздрість – 2 безалкогольних авторських коктейля.

 

Must try:

Grano – ніжний, майже кремовий сауер на віскі, з легким ванільним серпанком, нотами свіжих яблук і м'яти – 140 грн.

El Paso En Mezcal – димність мескаля зі свіжістю кумквата – 160 грн

Terzetto – дивовижна, складна і збалансована симфонія кашаси, горіха і троянди – 160 грн

Preludio d'amore – міцний сауер на бурбоні з медовими відтінками пряної груші – 140 грн

Virgin Merin – безалкогольна солодкість і свіжість апельсина в шоколаді – 95 грн

 

Висновки:

Хоча заклад і досить новий, але вже швидко набирає популярність завдяки своєму екстравагантному і незвичайному підходу. Сюди варто йти за містикою, кращими коктейлями від барменів Лери, Льоші, Діми і Тараса і, звичайно ж, за атмосферою. Приємна атмосфера, розслаблююча музика і кращі поєднання алкоголю стануть тими самими ключовими точками улюбленого місця. І змусять повернуться сюди ще не раз, щоб дізнатися причину своєї любові краще. Як, втім, і до картин Босха.

 

Адреса: вул. Шота Руставелі, 12

Час роботи: пн-нд –  з 18 до 2

Facebook

 

Автор: Альона Гусева; Фото: власність закладу
Заклад
10.05.17
7962
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: