УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Must visit: Jack's Birthday в Bar N7 на Театральній

Пам'ятайте слова з мультфільму: "На жаль, день народження тільки раз на рік"? Згадали? А тепер забудьте, адже чим яскравіше іменинник - тим довший святкування його дня народження!

Саме тому в Bar N7 весь вересень відзначають день народження Джека Деніелса - творця легендарного віскі. Прямо зараз тут повним ходом йде підготовка до наймасштабнішої вечірці цієї осені - фінального святкування, яке відбудеться вже 29 вересня.

RestOn вдалося зазирнути за лаштунки Bar N7 і дізнатися, що ж готує своїм гостям команда самого стильного бару в Києві!

Трохи історії

Джек Деніелс залишив після себе не тільки легендарний віскі, але також шлейф таємниць і загадок, одна з яких - його дата народження. Адже, незважаючи на те, що історія Джека добре вивчена професійними дослідниками і аматорами, ніхто достеменно не знає, коли ж був народжений творець легендарного віскі.

Must visit: Jack's Birthday в Bar N7 на Театральній

 

Під час однієї з пожеж були знищені всі документи, де вказано дату народження Містера Деніелса. Відновити їх не вдалося, копій не існує, а дати на надгробках старовини Джека і його матері викликають більше питань, ніж відповідей.

Достеменно відомо лише одне: Джек був народжений у вересні 1850 року, тому його день народження традиційно відзначають весь вересень. До речі, Джек Деніелс - єдина людина на планеті, чий день народження святкують цілий місяць.

День народження Джек Деніелс в Gastro Bar N7

Bar N7 - це гастрономічна бібліотека легендарного Джека. Філософія закладу повністю заснована на любові до американського віскі Jack Daniel's і його історії. Саме тому тут день народження Джека відзначають весь вересень.

Must visit: Jack's Birthday в Bar N7 на Театральній

 

Для того, щоб кожен гість зміг приєднатися до числа святкуючих і підняти келих за спадщину Джека, в барі діє Special Menu:

  • Jack Daniel's Old No.7 - 50ml грн;
  • Jack Daniel's Old No.7 - 1L грн;
  • Фірмові коктейлі на основі Jack Daniel's, в залежності від дня тижня - 107 грн.

 

Виключно приємний цінник на віскі - не єдиний подарунок, який приготувала своїм гостям команда Bar N7. Так, протягом усього місяця гості бару брали участь у святковій лотереї від закладу. 29.09 відбудеться фінальна вечірка на честь Дня народження Джека Деніелса, на якій організатори підведуть підсумки лотереї і визначать імена тих, кому посміхнулася фортуна. Все по-чесному і без обману!

Must visit: Jack's Birthday в Bar N7 на Театральній

 

У цей вечір гостей чекає безліч сюрпризів від команди Bar N7, презентація нових авторських коктейлів від бренд-бармена бару - Галини Третяк, свіжі мікси від резидентів і святковий розіграш:

  • 5 літрів віскі Jack Daniel's Old No.7 (серед відвідувачів, які замовили порцію віскі Jack Daniel's або коктейль на його основі у вересні);
  • Apple iPad (серед тих, хто замовив 1L віскі Jack Daniel's протягом вересня);
  • Сертифікат на 5000 грн від Gastro Bar N7 (серед гостей вечірки 29.09, які замовлять фірмові коктейлі).

 

Must visit: Jack's Birthday в Bar N7 на Театральній

 

Отже, Bar N7, 29.09, 19:00 - відзначте прямо зараз цей день і час у себе в календарі, тоді ви точно не пропустите феєричну суміш авторських коктейлів, танцювальних міксів, димно-кальянного настрою і море подарунків!

Обов'язково приходьте - не змушуйте старину Джека чекати!

 

Автор: Світлана Єфімець; Фото: власність закладу
Огляд
26.09.18
1847
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 2

Популярні заклади

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: