УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Гіві Рубінштейн | Givi Rubinstein»

Під час карантину час роботи уточнюйте
вул. Євгена Коновальця, 44
 • 5,00
 • 25979

  Ресторан "Givi Rubinstein/Гіві Рубінштейн" - місце, де абсолютно несподівано можна почути тост в свою честь під дзвін келихів вина. Багато і весело - це про будинок, де живе Гіві. Гіві Рубенштейн - одухотворений персонаж. Це людина аристократичного походження, чия мати єврейка, а батько - грузин. Будучи успішним бізнесменом, Гіві часто подорожує й готовий поділитися своїми гастрономічними враженнями з гостями ресторану.

  Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані Гіві Рубsінштейн

  (вулиця Євгена Коновальця, м. Печерська, Київ) через RestOn!

  У закладі чотири зали. Перший - "Тронний", ідеально підходить для Дня Народження, весілля або святкування будь-якого іншого торжества, яке об'єднує велику компанію за одним довгим столом. А винуватець торжества, як найголовніший, буде сидіти на чудовому троні. Другий зал - ідеальне місце для тих, хто любить перебувати в центрі всіх подій. Окремі столи, відкрита кухня і, несподівано, піаніно, навколо якого збираються друзі Рубінштейна на келих вина і не тільки. Третій зал - затишне місце для інтимних зустрічей. Четвертий зал - тераса.

  На кухні Гіві створює сміливі експерименти. За основу він бере рецепти Одеського регіону, які передала йому мати, і консервативні традиції батька-грузина. В меню страви двох регіонів, як класичні, так і їх похідні. Чи можливо уявити кухню Грузії без хачапурі? А Одесу без форшмака?

  Винну карту для ресторану склав Олег Кравченко. У ній зібрані нетривіальні вина. Їх можна замовити на розлив в глечику, побокально і, звичайно ж, цілу пляшку. Серед них не тільки грузинські і одеські. Є також вина суміжних по стилістиці регіонів - молдавські та ізраїльські. Автор коктейльної карти - Дмитро Шипулін. Всього коктейлів 10, кожен особливий.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android