Бар «P1 Prosecco Bar»

Відкрито Закриється в 02:00
Відкрито Закриється в 02:00
Лідерсівський бульвар, 1
    • Кращий столик
    • Це безкоштовно
    • Без дзвінків за 2 хв.

P1 Prosecco Bar в Одесі - смак життя і моря, легка середземноморська кухня з близькосхідними нотками, мінімалістичний дизайн, одеська гостинність і привітність, панорамний вид і шум моря за вікном.

Заклад знаходиться на на 6 поверсі першого морського дизайн-курорту M1 Club Hotel - один із кращих морських ресторанів Одеси. Його ексклюзивне меню представлено стравами середземноморської та чорноморської кухонь, які завдають вище смакове й естетичне задоволення. На окрему увагу заслуговують морепродукти, авторські пропозиції від шеф-кухаря і десерти. Майстерність кулінарів, свіжість південного вітру, відмінний сервіс та легка атмосфера дарують смак життя і внутрішнє відчуття свята.

Перше, що кидається в очі в одеському R1 - його гранжеве оформлення і контрастний дизайн з використанням шкіряних меблів, бетонних, дерев'яних і металевих елементів. Це дуже атмосферне місце, звідки відкриваються чудові краєвиди на море.

Зал і майданчик ресторану R1 відмінно підходять для проведення банкетів і фуршетів, корпоративних вечірок та інших приватних заходів. За бажанням ресторан може скласти індивідуальне меню, страви з якого порадують всіх учасників свята. І при необхідності готовий допомогти з організацією - щоб вечір вийшов по-справжньому яскравим і веселим.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані P1 Prosecco Bar (Лідерсівський бульвар, Одеса) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
5506
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android