Готельно-ресторанний комплекс «Скіфія»

Закрито
с. Зимна вода, вул. Опільського, 15

Скіфія - це не просто заміський готельно-ресторанний комплекс на околиці Львова. Це місце святкового настрою, душевної атмосфери і неймовірно смачних страв. Комплекс налічує 9 номерів різної категорії, ресторан "Мала Скіфія", Піцерію, Альтанковий двір та розкішний бенкетний зал "Велика Скіфія", який може прийняти 350 гостей на банкет та 800 на фуршет. Смачні страви кухні ресторана та привітний сервіс не залишать вас байдужими.

Бенкетний зал у "Скіфії" - простір для здійснення ваших мрій. Думаєте про святкування весілля у Львові, урочистої події чи випускного балу - банкетний зал "Велика Скіфія" один з найпросторіших та яскравих залів міста. Тут можна розмістити до 350 гостей. Він оснащений гардеробом, барною стійкою, фуршетною зоною, зоною очікування, проектором та особливою "фішкою" - можливістю в’їзду весільного кортеджу прямо усередину ресторану. Зал, зроблений у вишуканому стилі, подарує вам неповторну атомсферу свята, а команда ресторану допоможе в його організації. До уваги гостей спеціально розроблений широкий асортимент банкетних страв на будь-який смак, страви від шеф-кухаря, кріо морозиво та багато інших цікавинок.

Замовити стіл (банкет) онлайн в готельно-ресторанному комплексі "Скіфія" (вулиця Опільського, с. Зимна Вода) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 5,00
 • 2044
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 1
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android