Ресторан «Argentina Grill на Оболоні»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Маршала Тимошенка, 18
 • - вул. Маршала Тимошенка, 18
 • - Мінська

 • Середній чек: 500 грн
 • 14615
 • Рейтинг: 3,96
  Всього оцінок: 27

Argentina Grill - це м'ясний ресторан, розташований на Оболоні. В меню переважають страви аргентинської кухні, яка бере свій початок в Італії та Іспанії, де основа будь-якого традиційної страви – м'ясо. Крім м'ясних страв, ресторан пропонує безліч страв із риби і морепродуктів, великий вибір салатів. М'ясо в авторському виконанні готують на грилі або в хоспері.

Алкогольна карта включає в себе кращі сорти аргентинських і чилійських вин. Гості також можуть замовити різноманітні десерти або почастуватися кальяном.

Argentina Grill на Оболоні один з ресторанів знаменитої мережі київських закладів, які славляться своєю вишуканою аргентинською кухнею і високою якістю обслуговування. Це досить веселе місце, а тому підходить для будь-якого приводу. Сюди приходять в компанії друзів, деякі беруть сюди всю велику і дружну сім'ю, хтось віддає перевагу проводити тут романтичні зустрічі, а хтось проводить бізнес зустрічі.

Особливий затишок і домашнє гостинність підкреслюється приглушеним світлом. Як декор використовується велика кількість дерев'яних прикрас, в цілому інтер'єр досить простий, але не без претензії на вишуканість. Так, місцями стіни викладені цеглою, а місцями дерев'яним брусом, на стінах також видніється розтягнута шкура невідомої тварини.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "Argentina Grill на Оболоні" (м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,96
 • 14615
  • Рейтинг: 3,96
   Всього оцінок: 27
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android