Ресторан «The Mexican ЗАКРИТО»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Театральна, 22
 • - вул. Театральна, 22

 • Середній чек: 500 грн
 • 1515
 • Рейтинг: 5,00
  Всього оцінок: 2

Ресторан "The Mexican" — офіційне посольство текіли у Західній Україні, територія смачних, ситних та по-справжньому гострих страв сучасної та традиційної мексиканської кухні. Оригінальний дизайн, приємна атмосфера, гастрономічний вибух – це все синоніми The Mexican.

Серед безмежного розмаїття кулінарних традицій Латинської Америки мексиканська кухня виділяється не тільки багатим вибором продуктів, але й особливим підходом до їх поєднання — незвичайного та приголомшливо апетитного. Можливість поринути у світ цих яскравих смаків та шалених гастрономічних пристрастей пропонує у Львові мексиканський ресторан "The Mexican" — місце, де кожна приготована страва здатна стати і великим відкриттям і любов’ю на все життя.

Тут ви зможете в повній мірі оцінити оригінальність та екзотичність поєднання смаків та ароматів, притаманних національній індіанській кухні. В меню закладу ви знайдете оригінальні напої та страви мексиканської кухні у Львові, більшість з яких, завдяки неперевершеному смаку, давно вже отримали всесвітню славу.

Для кожного відвідувача The Mexican у Львові — це унікальний шанс не тільки насолодитись вибуховим смаком страв, приготованих по традиційній рецептурі, але й відчути всю привабливість аутентичної атмосфери справжнього мексиканського ресторану.

Замовити стіл онлайн в ресторані "The Mexican" (вулиця Театральна, Львів) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 5,00
 • 1515
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android