УкраїнськаУкр
+38 (050) 900 34 93
+38 (050) 900 34 93

Ресторан «Криївка»

Цілодобово
Цілодобово
пл. Ринок, 14
 • 4,50
 • 1238
  • - пл. Ринок, 14

  • Середній чек: 500 грн
  • 1238
  • Рейтинг: 4,50
   Всього оцінок: 2

  Ресторан "Криївка" - найвідвідуваніший заклад Європи. 1 000 000 відвідувачів за рік. Остання криївка УПА, що залишилась з часів Другої світової і до наших днів. Живе під гаслом "Боротьба триває".

  Концепція ресторану полягає у висвітленні подій часів УПА, деяких сторінок національно-визвольної боротьби та підпілля того періоду. Тому заклад розмістився в підвалах середньовічної кам’яниці на площі Ринок.

  Вхід у ресторан "Криївка" законспіровано — "десь на площі Ринок". Люди, які знайшли її, мають постукати у двері та сказати гасло "Слава Україні!", яке в часи відкриття закладу було не настільки поширене, як зараз. Відповідь — "Героям слава!". Після привітання відбувається "перевірка" відвідувачів — чи бува не москаль або комуніст намагається зайти: гостеві наливають чарчину медовухи на пробу. Бо, за легендою, "в москалів, коли її вип’ють, з’являється червона зірка на чолі".

  Інтер’єр оздоблено у вигляді справжньої повстанської криївки, схрону. Зали закладу присвячено різним сторінкам з історії та побуту українських повстанців. Фотоматеріали, побутові речі, макети зброї тощо висвітлюють події визвольної боротьби.

  Замовити стіл онлайн в ресторані "Криївка" на площі Ринок (площа Ринок, Львів) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android