УкраїнськаУкр
+38 (050) 900 34 93
+38 (050) 900 34 93

Кафе «Grand Cafe Leopolis»

Закрито Відкриється в 08:00
Закрито Відкриється в 08:00
пл. Ринок, 1
 • 4,50
 • 1133
  • - пл. Ринок, 1

  • Середній чек: 500 грн
  • 1133
  • Рейтинг: 4,50
   Всього оцінок: 2

  Grand Cafe Leopolis - місце, де кавує історія. Будівля Ратуші пережила кілька воєн, пам’ятає і Австрію, і Польщу, і німців, і совєтів. У ратуші приймали доленосні для краю рішення, тому зрозуміло, що саме тут має бути кав’ярня, яка розповідає про історію міста та його мешканців.

  Тут можна дізнатися про цікавинки й події, які відбувалися у Львові відтоді, як мистецтво фотографії поширилось у місті. Близько 700 унікальних фотографій на стінах Grand Cafe Leopolis розповідають про: лижний трамплін на Знесінні, страйки, канатну дорогу у Стрийському парку, перші польоти й інші пригоди міста Львів. Збірку формували з фотографій приватних колекцій, львівських та іноземних архівів, музеїв і бібліотек. Одна з найдавніших фотографій датується 1861 роком, на ній зображено перший львівський залізничний вокзал.

  Кожна стіна залів присвячена окремій темі, тут можна побачити зародження львівського спорту, становлення промисловості, історію трамвая, Львів у період війн і страйків, розбудову міста і просто життя пересічних мешканців. Тут є фотографії, які вперше представлено до широкого огляду та показують місця, яких уже немає у Львові, наприклад, пасаж Миколяша чи театр-вар’єте "Казино де Парі".

  Найсвіжіше у світі у Grand Cafe Leopolis є безжально-наркотичне кремове тістечко "Леополіс". Увесь процес його виготовлення суворо регламентований по годинах: з моменту намащування коржів має минути рівно 12 годин, після цього торт продають не довше ніж 12 годин.

  Замовити стіл онлайн у кафе "Grand Cafe Leopolis" на площі Ринок (площа Ринок, Львів) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android