УкраїнськаУкр
+38 (050) 900 34 93
+38 (050) 900 34 93

Гриль-ресторан «Перший гриль ресторан М'яса та Справедливості»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
вул. Валова, 20
 • 5,00
 • 943
  • - вул. Валова, 20

  • Середній чек: 500 грн
  • 943
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2

  Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливости - розташована у дворі бернардинського монастиря. Заклад вже став культовим місцем для любителів м'яса.

  Інтер'єр та атмосфера ресторану обертається довкола легенди про ката: Кат, по суті, був першим муніципальним працівником у Львові. Він був публічною та моторошною особистістю. Якщо кат вмирав, наступного, кого мали стратити, милували. Він мав декілька обов'язків: власне страти та катування, вивіз сміття та нечиста робота, а також пильнування за міськими курвами. Після приходу демократії, кат мусив шукати іншого ремесла і відкрив свій м'ясний ресторан, бо хто ж ліпше знається на м'ясі, як не кат?

  В інтер'єрі використано засоби катувань з часів середньовіччя. Концептуаліст-кат використовує їх для таких-собі розваг для гостей. Так, це водночас страшно, але й цікаво! Щовечора тут "страчують Ксеню". Ксеня, - ніщо інше, як велетенська ковбаса...

  Замовити стіл онлайн в ресторані "Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливости" (вулиця Валова, грильова ресторація, Львів) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android