УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Шорт-лист: де спробувати авторські наливки в ресторанах Києва

Свята вже ось-ось - саме час підготувати свій організм до багатоденних застіль. Редакція RestOn пропонує трохи потренуватися в «light-режимі», використовуючи традиційний український алкогольний напій - наливки. У яких ресторанах Києва краще проводити «алко-тренування» - читайте в новому шорт-листі!

Samogon Bar

Ресторан, який своїм прикладом доказує, що українська кухня - найсмачніша і її є, за що любити. Тут готують тільки найпопулярніші і перевірені часом страви національної кухні, більше 10 видів авторських наливок, а також його величність - самогон.

Шорт-лист: где попробовать авторские наливки в ресторанах Киева

Ціна за наливки: 29 грн/50 мл.

Де: вул. Набережно-Хрещатицька, 25; бул. Лесі Українки, 34А; пр. Героїв Сталінграда, 12г, корп.2; вул. Дніпровська набережна, 7. 

Smørrebrød.Kiev

Тут українським гурманам пропонують національну гордість скандинавської кухні - відкриті датські бутерброди сморреброди. А для того щоб максимально підкреслити смак кожної страви, в меню також представлені авторські наливки, настоянки, горілка на кропі та ін.

Шорт-лист: где попробовать авторские наливки в ресторанах Киева

Ціна за наливки: 59 грн/50 мл.

Де: вулиця Городецького, 4.

Остання Барикада

Гастрономічний простір, де зустрічаються вільні люди, створюються нові проекти, народжується сучасна культура. Тут подають тільки страви української кухні, приготовлені з місцевих продуктів, ідеальне доповнення до них - оригінальні наливки зі Львова.

Шорт-лист: где попробовать авторские наливки в ресторанах Киева

Ціна за наливки: 56 грн/50 мл.

Де: Майдан Незалежності, 1.

Первак

Ресторан, який розповідає гостям про життя Києва кінця XIX-початку XX століть. Меню - традиційно українське, всі страви готуються з сезонних локальних продуктів. Представлений широкий асортимент авторських наливок, які можна замовити на розлив або ж придбати побутилочно.

Шорт-лист: где попробовать авторские наливки в ресторанах Киева

Ціна за наливки: 39 грн/50 мл.

Де: вулиця Рогнідинська, 2.

Hayloft

Концептуальний заклад на ВДНГ, головний принцип роботи якого - натуральність у всьому. Стильне місце, де можна відчути себе шеф-кухарем, зібравши власне блюдо, насолодитися смачним м'яким м'ясом, приготовленим в грилі Big Green Egg, та наливками, настоянками власного виробництва.

Шорт-лист: где попробовать авторские наливки в ресторанах Киева

Ціна за наливки: 50 грн/50 мл.

Де: Академіка Глушкова, 1.

 

Автор: Світлана Єфімець; Фото: власність закладу
Шорт-лист
27.12.17
2059
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 3

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: