УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Подорожуючи по ближньому зарубіжжю, ми часто стаємо відвідувачами затишних пивних, пабів і тому подібних барів з автентичною складовою. Саме вони – невід'ємна частина гастрономічної культури Європи і місця приємних спогадів.

Немов би вловивши переваги, столиця поповнилася місцем подібного формату – концептуальним баром The Drinkery. Чим унікальний заклад і чому саме його ми радимо всією редакцією порталу RestOn – далі в огляді.

Концепція

Заклад The Drinkery – нове гастрономічне місце, засноване трьома киянами, натхненними барною культурою закладів ближнього зарубіжжя – Польщі, Чехії та наближених до них країн. Відкрившись 16 січня, бар швидко знайшов свого шанувальника і аудиторію.

Головними ключовими принципами бару є відкритість і простота, які протиставляються ексклюзивності або навіть часом елітарності, вельми поширених в українській ресторанній культурі. Це відбивається, в числі іншого, у відсутності офіціантів – обслуговування відбувається виключно на барі в західному стилі. Взагалі, власникам хотілося створити заклад з комфортними умовами для різних гостей, незалежно від мети візиту і часу дня. Побувавши в один з будніх днів в барі, приємно зауважити, що новаторам вдалося відкрити дійсно потрібний концепт. З демократичними цінами, зрозумілим меню і доповнюваними стилізованими деталями.

У планах у власників – поступово додавати в меню нові позиції, але при цьому зберігати одну незмінну лінію цін.

Локація

The Drinkery розташувався в самому центрі міста – на вул. Софіївській, 6. Бар можна знайти за монохромною чорною вивіскою над арочним входом. Від закладу до Майдану Незалежності – не більше 200 метрів, а близькість до багатьох пам'яток приваблива як для туристів, так і для киян під час прогулянок по місту.

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Інтер'єр

Головною метою при розробці дизайну закладу було бажання створити лаконічний інтер'єр з мінімумом деталей і максимумом простору. Саме тому The Drinkery вийшов досить містким, максимально простим і зрозумілим.

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Всередині – простір, розділений на три зали. Перша зала з пасивною барною стійкою і столами високої посадки, барний зал з активною і пасивною барними стійками і лаунж-кімната, доповнена золотистими деталями.

Ключовими кольорами приміщення стали відтінки пісочного та бежевого кольорів, що відтіняються деревом і малюнками художників-декораторів Анастасії Меркулової і В'ячеслава Луники. Ці настінні написи і зображення в стилістиці бару присутні в кожній з кімнат. Також простору закладу додають повсюдні дзеркала і місця різного формату – компактні столи зі стільцями, високі столи з барними стільцями і куточки для компаній з диванами. Крім цього, автентичності The Drinkery додає точкове освітлення по периметру залів і під барними стійками. Останні, до слова, в загальній протяжності складають близько 20 метрів.

Перейматись за вільний столик в барі не потрібно – всього тут 104 місця, з яких 63 високої барної посадки, і багато місця для фуршетного формату.

Меню

Мабуть, меню – одна з ключових деталей The Drinkery, що вигідно виділяє його на тлі інших закладів. Полягає вона перш за все в ціні. Всі алкогольні і безалкогольні напої (крім елітного імпортного алкоголю), в тому числі і шоти, в єдину ціну – 30 грн, а абсолютно всі страви – по 50 грн. Незважаючи на простоту і лаконічність (всі напої і їжа, крім шотів і елітного алкоголю, вміщаються на одній сторінці формату А4), вибір досить широкий, присутні кілька національних польських страв і велика різноманітність фритюру.

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Так, в меню представлені кілька видів закусок і стартерів та основні страви. У числі перших є той же традиційний польський тартар з телятини, а в числі других – польський суп журек, який готують на житній заквасці. За запевненням гостей зі згадуваної країни, нічим не гірше страв на батьківщині. Також до вибору гостей пропонуються різноманітні фритюри, серед яких є навіть унікальні кукурудза, хамса фрі, а також шампіньйони, пельмені фрі і багато інших позицій.

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Нове місце (Київ): моноконцептуальний бар The Drinkery

Напої ж представлені безалкогольними позиціями, кавовою картою і широким алкогольним асортиментом. Є кілька видів пива, вина, глінтвейн, міцні напої і близько 10 видів шотів. Окремо варто відзначити асортимент фруктових дистильованих горілок, що виділяються характерним фруктовим ароматом і м'якістю, а також традиційні польські наливки, до яких складно залишитися байдужим.

Середній чек The Drinkery – до 150 грн.

 

Must try:

  • Тартар з телятини – 50 грн
  • Пиво «95 світле» – 30 грн/0.5 л
  • Суп Журек – 50 грн
  • Шот «Ксенобіотик» – 30 грн
  • Сир фрі – 50 грн
  • Soplica вишнева – 30 грн

 

Адреса: вул. Софіївська, 6

Час роботи: вс-чт з 12:00 до 23:00, пт-сб з 12:00 до 2:00

 

 Автор: Альона Гусева; Фото: власність закладу
Заклад
07.02.18
5698
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 5

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: