УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Краща реклама ресторанів і кафе

Велика кількість і широкий вибір кафе і ресторанів стимулює рекламні агентства до пошуку нестандартних ідей і способів їх візуалізації при створенні рекламних кампаній.

ВЕГЕТАРІАНСЬКІ РЕСТОРАНИ

Канадське агентство Wax показало тварин в ролі звичайних людей, які ходять в супермаркети за продуктами, грають в боулінг, в'яжуть спицями. Ідея візуалізує підхід вегетаріанців до тварин, які хочуть, щоб вони жили. Слоган: Нехай м'ясо живе.


Ресторан вегетаріанської кухні Hiltl може здивувати навіть затятих шанувальників м'ясної їжі. Швейцарська агенція RUF LANZ показало здивованих любителів м'яса за допомогою «п'ятачка». Слоган: Наш новий ресторан для вегетаріанців пробуджує цікавість навіть у любителів м'яса.

Слоган: В кожному футболісті живе вегетаріанець.

Слоган: В кожного футболіста живе вегетаріанець.

Слоган: В кожного футболіста живе вегетаріанець.

НАЦІОНАЛЬНІ РЕСТОРАНИ

Saatchi & Saatchi Copenhagen (Данія) рекламує ресторан австралійської кухні, підкреслюючи її автентичність.

Слоган: Якщо це не з Австралії, цього немає в меню.

FCB Cape Town розробило провокаційну серію принтів для ресторану Africa Cafe. African Cafe - це ресторан, розташований в самому центрі Кейптауна, Південна Африка. Він широко відомий своєю автентичною кухнею африканської і користується величезною популярністю у європейських і американських туристів. Саме це дозволило агентству FCB Cape Town використовувати досить провокаційне соціальний підтекст в рекламі закладу.

Слоган: Наша кухня. Інша частина Африки все ще під керуванням диктатора.

Слоган: Віддайте борг третьому світу

Слоган: Ми б із задоволенням з'їли вас на сніданок.

Слоган: Викорінити голод.

Канадське агентство Headspace Design розробило серію принтів для італійського ресторану Picollo Mondo.

Слоган: Така ж, як мамина кухня, тільки без випадкового димка над головою. Весь італійський, який вам потрібно знати.

Слоган: Сядьте біля столу і терпляче захищайте свою італійську спадщину. Навіть якщо у вас такої немає. Весь італійський, який вам потрібно знати.

Реклама ресторану індійської кухні Little India від McCann Erickson, Geneva.

Італійський ресторан Mosaico в Дубаї (ОАЕ) рекламує класичну їжу, але зі своїм унікальним «закрутом».

Агентство Ogilvy One Worldwide показало закручені овочі. Слоган: Класика середземномор'я з абсолютно новим закрутом.

Рекламна кампанія румунського агентства Euro RSCG Bucharest для ресторану тайської кухні «Lemon leaf». Слоган: Робить іншу їжу несмачною.

Рекламна кампанія «ANGEL HAIR PASTA (Angels)» агентства OGILVY SHANGHAI для італійського ресторану GONDOLA VENEZIANA ITALIAN RESTAURANT. У принтах обігрується назва тонкої довгої італійської пасти «Волосся ангела». Слоган: Свіжоприготовані волосся ангела. 

Ресторан мексиканської кухні.

Колумбійський ресторан «Дон Педро» в Празі.

Слоган: Відкрий для себе автентичну шотландську кухню.

МОРСЬКІ РЕСТОРАНИ

Агентство Ace: Daytons Communications, Сінгапур розробляючи принти для свого клієнта - мережі морських ресторанів Seafood International - розкривали дві ідеї. По-перше, необхідно було донести інформацію про те, що ресторан тепер працює за новою адресою. По-друге, принти повинні були бути не тільки інформуючими, а й іміджевими. Кінцевий результат - морепродукти, окремо упаковані в обгортковий папір з попереджувальними написами «обережно!», «Цією стороною вгору!», «Переносити дбайливо!» - відображаючи обидві ідеї.

Цільова аудиторія ресторану морської їжі Al Nafoorah - люди цікавляться модою, в більшості своїй - дівчата. Ось на цьому факті і будується вся ідея принтів від агентства Ogilvy One Worldwide.

Рекламна кампанія «Kosushi japanese restaurant (Fresh fish food)» від агентства MatosGrey, São Paulo, Brazil.

Слоган: Всі знають де можна знайти найсвіжішу рибу.

Слоган: Для тих, хто дійсно любить свіжу їжу.

STEAKHOUSES: для м'ясоїдів

Відділення Ogilvy & Mather Малайзія розробили серію принтів для ресторану Maredo's Steakhouse, в якій закликають поїдати корів, так як вони являются причиною багатьох бід на землі.

Слоган: Щороку корови випускають 10 мільйонів тонн газів, що руйнують озоновий шар. Врятуйте навколишнє середовище.

Слоган: З вини корів щорічно відбувається більше автокатастроф, ніж з вини інших тварин. Зробіть наші дороги безпечнішими.

Слоган: Муфобія, боязнь корів, жахливий стан, в якому перебувають люди по всьому світу. Допоможіть їм прийти до нормального життя.

Рекламна кампанія від бразильського агентства Seven Comunicação Total для ресторану Ataliba Steakhouse. Слоган: Забавно перебільшений.

Слоган: Найм'якша яловичина в місті.

Слоган: Найм'якша яловичина в місті.

Слоган: Найм'якша яловичина в місті.

Слоган: Найм'якша яловичина в місті.

КАФЕ

Рекламна кампанія «Chat» від румунського агентства Utopium для Venezia Cafe була удостоєна срібної нагороди на Golden Hammer 2008 в номінації Print.

В агентстві Intermarkets розробили гламурну рекламу гламурного кафе Japengo.

Sibby's Cupcakery - мережа невеликих кафе, де пригощають фірмовими кексами. Агентство BBDO WEST (Сан-Франциско, США) показало ідею про те, що всередині кожної людини, є маленька дитина, яка хоче кекс. 

Рекламна кампанія від агентства Dansaert & Zonen Brussels для Fetish Cafe.

 

ТАРІЛКИ

Самий часто зустрічається образ в рекламі ресторанів і кафе (крім їжі звичайно) - це тарілки.

Слоган: Ми зможемо показати вам більше тільки в день відкриття, тому що ми готуємо зі свіжих продуктів і прямо перед вами.

Слоган: Ми зможемо показати вам більше тільки в день відкриття, тому що ми готуємо зі свіжих продуктів і прямо перед вами.

Слоган: Жива музика кожен день. 

 

 

І ще трохи принтів

Бразильське агентство Giovanni + DraftFcb для ресторану «A Bela Sintra» показало портрети відомих особистостей, зроблені з різних круп. Слоган: Індивідуальність є в наших стравах і тих, хто перед ними.

 
Агентство JWT Italy (Рим) розробило цікаву кампанію для ресторану Fiera, який підходить для будь-якого випадку. Ідея підносить ресторан як місце, в якому можна відсвяткувати навіть найдивніші і негативні випадки вашому житті.

Слоган: Приходьте відзначити перший раз, коли вас обдурили.

Слоган: Зробіть похорон дядька Миколи незабутніми.

Слоган: Приходьте відзначити погану оцінку вашого сина в школі.

Для того, щоб передати всю гостроту блюд, що подаються в ресторані Chili Club, Leo Burnett, Hong Kong придумали запальнички, що зображують вогнедишних і огнепукающих людей.

Принти ресторанів Buffalo Wild Wings націлені на саму що ні на є чоловічу аудиторію і спирається на базові чоловічі цінності.

Слоган: Їж як кролик і розмножуйся так само.

Слоган: Відбито вручну. Прямо як ботанік в барі для байкерів.

Слоган: Ми попереджали курчат: не ходіть в сад.

Агентство CLM BBDO розробило серію дуже барвистих і авангардних принтів для ресторану сучасного мистецтва Mac Val Restaurant.


The Star Group, США розробили пізнавальну серію принтів для мережі ресторанів і пабів Dead Presidents, увічнивши тим самим імена президентів в області кулінарії не тільки своєю провокаційною назвою, а й маленькими фактами з життя правителів з минулого.


Індійське відділення Publicis розробили дуже розслаблюючу серію принтів для самого розслабленого ресторану в Індії, в якому і сама їжа розслабляється - влаштовує собі джакузі і сауни.


Джерело: adme.ru

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Безкоштовний резерв столика в ресторанах Києва зі знижкою

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Банкетні зали Києва

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ОГЛЯДІВ РЕСТОРАННОГО СВІТУ

 

Огляд
29.11.13
10059
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Популярні заклади

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: