УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Бронювання столиків онлайн стало доступніше

З кожним роком, що там роком - днем, Інтернет набирає все більшої популярності. Для деяких це джерело інформації, для інших - місце постійної роботи, ще для когось - місце для розваги і т.д. Кожен з нас приділяє йому все більшу частину свого часу і проводить все більша кількість операцій з його допомогою. Популярність Інтернету зростає.

З цією метою і був створений інтернет-портал RestOn.com.ua, який покликаний полегшити і наситити життя українців приємним проведенням часу. Це сервіс online-бронювання столиків в ресторанах і пабах. З його допомогою користувачі отримують ексклюзивну до 50% знижку на все замовлення, включаючи напої та алкоголь, а заклади, в свою чергу, заповнюють порожні столики, при цьому контролюючи потік відвідувачів. Вони самі вибирають, коли і в якому розмірі надавати знижки, тобто, можуть залучати гостей 50% знижкою вранці в будні або 20-30% знижкою на все замовлення в вихідні дні. Крім того, для закладів це відмінний інструмент інформування відвідувачів про свої акції, спеціальні пропозиції, новини, події, постійне джерело донесення необхідної інформації.

Для того, щоб забронювати столик на сайті, потрібно зробити всього лише пару дій - вибрати заклад, вказати кількість гостей, дату і час відвідин, сплатити комісію на сайті, прийти до закладу в зазначений час і попередити офіціанта про резерв столика через RestOn (повідомити йому код броні). Знижка автоматично враховується при розрахунку. Ніяких купонів, попередніх дзвінків та іншої суєти не потрібно! Якщо ви запросили дівчину або бізнес-партнерів, і не хочете, щоб вони дізналися про знижку, Ви не відчуєте незручностей - про знижку знаєте тільки Ви і представник закладу. Комісія за резерв одного столика не знімається - все безкоштовно, кількість осіб за столиком можна вибрати від 1-го до 8-ми. Всі пропозиції можна відфільтрувати за типом кухні, станції метро та середньому чеку, що істотно полегшить пошук відповідного ресторану. Крім того, можна на мапі підібрати найближчий для вас заклад.

RestOn.com.ua - це альтернатива купонних сайтів, співпрацювати з якими багато закладів побоюються: потрібно надавати великі знижки, немає можливості контролювати кількість куплених купонів, в результаті чого ресторан не може впоратися з потоком клієнтів.

RestOn.com.ua також надає закладу можливість відключити бронювання на той період, коли заклад і так заповнюється на 100%, або ж, навпаки, включити - коли ресторан пустує, погана погода і т.п. Для цього Ви повідомляєте нам, коли хочете заповнити вільні столи або ж прибрати можливість броні, і ми це робимо (в режимі реального часу Ви можете контролювати потік відвідувачів).

Бізнес-модель сервісу RestOn.com.ua побудована за принципом західного аналога www.savored.com, який працює в 10 містах Америки і в його системі більше тисячі ресторанів. На початковому етапі проект залучив $750 000 «ангельських» інвестицій, а пізніше ще $3 млн. від Hearst Interactive Media. За 2011 рік кількість ресторанів збільшилася на 414%, кількість користувачів сайту - на 388%, а загальна виручка savored.com - на 551%. У ресторанів-партнерів в сукупності виручка виросла на $25 млн.

RestOn.com.ua - це місце зустрічей закладів та їх відвідувачів. Для перших, це відмінний шанс заповнити порожні столики в той чи інший час, заявити і більш розповісти про себе на ринку. Для других, це можливість вибрати свою улюблену або розвідати для себе новий заклад та забронювати столик в ньому, а на додаток отримати до 50% знижку.

 

RestOn.com.ua - це Ваш надійний і незамінний провідник в світ кращих закладів міста!

Огляд
10.04.13
1933
Рейтинг: 0,00
Всього оцінок: 0

Скористуйтесь нашими сервісами

reserv_icon
Безкоштовне бронювання столика в ресторанах Києва
Резерв
reserv_icon
Замовлення банкетних залів в Києві
Замовити
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час: