УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Спорт-бар «Frankie Sport Bar & Bazabet»

Відкрито Закриється в 01:00
Відкрито Закриється в 01:00
Музейний провулок, 2Б
 • 5,00
 • 5036

  Спорт-бар Frankie (Франкі) Sport Bar & Bazabet - простір в центрі Києва, який об’єднує людей з різними вподобаннями, але з головною метою - перемагати! Для гостей заклад має високі коефіцієнти для тріумфу. Авторські коктейлі, смачна кухня, трансляція спортивних подій й атмосфера - це все про Frankie в центрі міста!

  У меню представлені популярні страви світової кухні в авторській інтерпретації шеф-кухаря. Ви зможете замовити салати, холодні закуски, перші страви, кілька позицій стейків із витриманого м'яса, основні страви, гарніри та десерти.

  У Frankie можна завжди замовити кальян, в колбу якого буде залита не стандартна вода, а фреші, вино або молоко. Подібна рецептура дозволяє внести нові нотки в будь-який, навіть самий звичний, кальянний смак, надавши йому свіжості.

  У Frankie є також караоке. Після важкого трудового дня заглянувши сюди, ви забудете про міську метушню та порините в атмосферу нестримних веселощів і яскравих емоцій. Відмінний вибір пісень розрахований на найвишуканіших виконавців.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Frankie Sport Bar & Bazabet (Музейний провулок, Хрещатик, стадіон Динамо, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android