УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан-пивоварня «Syndicate beer&grill (Синдикат)»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вулиця Омеляновича-Павленка, 4/6
 • 4,00
 • 52073

  Syndicate beer&grill - це перший паб нового, ресторанного формату. Знаходиться на Печерську, в 8 хвилинах ходьби від метро Арсенальна. "Пивна" казка починається з входу, коли за панорамними вікнами ви бачите справжні котли для варіння пива, вони з'єднані з резервуарами в бродильному цеху, так що пиво вариться прямо на ваших очах!

  Замовити столик (бронь столика, бенкету) онлайн в ресторані барі Syndicate на Печерську

  (Синдикат, вул. Суворова, м. Арсенальна, Київ) через RestOn!

  Заклад великий - 2 поверхи, 2 зали на першому поверсі (основний, де по п'ятницям і суботах влаштовують музичні вечори, і шоу-кухня) і трохи столиків (в більш інтимній, приглушеній атмосфері) на другому. Оформлення виконано в кращих традиціях американських барів - тут багато дерева й цегли. А ще оригінальні люстри, стара вантажівка Форд, великий комод з 1000 і 1 скринькою, неонові лобстери і драбина, на сходах якої міститься промовистий підпис: "who's going to be drunk?". На чотирьох величезних екранах транслюють знакові спортивні події.

  Меню засноване на "трьох китах": пастрамі, лобстери й стейки. Пастрамі - це свого роду сендвіч із тонкою нарізкою з яловичої грудинки, гірчицею і маринованими огірками. Лобстери доставляються в Syndicate протягом 24 годин після того, як були спіймані в крижаній воді Атлантичного океану біля берегів Канади. Готують їх на шоу кухні в хоспері або на грилі й подають із соусом, мікс салатом і картоплею по-домашньому. Стейки представлені в меню 12 позиціями українського й американського м'яса, 7 з яких отримали назву Альтернативних стейків, оскільки відрізняються від загальноприйнятих стандартів приготування стейків.

  У Syndicate beer&grill 6 видів крафтового пива: California Dream Lager, Rose's Name Abbey Dubel, Oatmeal Morning Stout, Prohibition IPA, Burshtyn Digger Amber Lager і Hopfen Weiss. У команді елів - Rose's Name Abbey Dubel, Oatmeal Morning Stout, Prohibition IPA і Hopfen Weiss. Rose's Name Abbey Dubel - подвійний монастирський ель, Oatmeal Morning Stout - вівсяний стаут, Prohibition IPA - міцний індійський світлий ель, Hopfen Weiss - охмелене пшеничне пиво, але в технології його виробництва використовуються дріжджі верхового бродіння.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android