Ресторан «YAK на крилах (Як на крилах)»

Відкрито Закриється в 21:30
Відкрито Закриється в 21:30
вул. Дегтярівська, 53А

Yak на крилах (Як на крилах) - м'ясний ресторан в Києві, який вперше відкрив свої двері 17 липня 2015 року для всіх киян та гостей столиці. Тут ви можете вибрати для себе стейк на будь-який смак з локального м'яса. Відмінний вибір для великих і маленьких компаній, для святкування галасливих свят і тихих романтичних вечерь, для ділових обідів та атмосферних вечірок.

Основний зал ресторану складається з двох рівнів: нижній зал розрахований на 120 гостей, балкон на 35-40, VIP-зал розрахований на 10-12 гостей, а також є окремий банкетний зал, який розрахований на 50 гостей, де ви зможете провести конференції, семінари або coworking платформу.

З травня по вересень відкривається затишна й зелена літня тераса, яка вміщує 35-50 чоловік та ідеально підійде як для вечері на двох, так і для проведення днів урочистих заходів. Щоп'ятниці на сцені ресторану грає жива музика.

Замовити столик (резерв столика, бронь столика) онлайн в ресторані "Як на крилах" (вул. Дегтярівська, м. Берестейська, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,71
 • 32225
  • Рейтинг: 3,71
   Всього оцінок: 34
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android