Ресторан «Угольок ASIA-ITALY-BBQ»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
вул. Петра Сагайдачного, 35

Угольок ASIA-ITALY-BBQ — це сучасний заклад на Подолі, яке поєднує в своєму концепті смачну Італію і сучасну Азію. В асортименті авторські страви BBQ, які ресторан готує на вугіллі, і модний street-food.

Заклад має два окремі зали: Угольок ASIA - інтелігентний, привабливий, характерний і просторий лофт дизайн створює в закладі сприятливу атмосферу для відпочинку. Другий зал - Угольок ITALY - дивани та стільці в насичених теплих відтінках. Покриття столів виготовлено на замовлення з натурального дерева під дизайн інтер'єру. Також є два Vip-зали з балкончиком на Поділ.

Крім їжі та відпочинку зі своїми друзями - на першому поверсі залу Угольок ASIA можна спостерігати за приготуванням ваших страв на відкритому шоу-процесі мангала, а в залі Угольок ITALY можна зануритися в атмосферу приготування справжньої італійської піци на тісті грано в дров'яній печі.

Перебуваючи на другому поверсі Угольок ASIA - можна насолодитися чудовим видом на Андріївську церкву через мансардні вікна, а також можна спостерігати за Подолом через панорамні вікна балкона на відкритій терасі Угольок ITALY.

Ресторан має літню терасу на вулиці Сагайдачного, яку гості назвали - Джуманджі, і єдиний на Подолі "Таємний дворик", який поєднує в собі атмосферу Азії та Італії. Це місце - де кожен може бути собою.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Угольок ASIA-ITALY-BBQ (Поштова площа, Поділ, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,75
 • 7681
  • Рейтинг: 3,75
   Всього оцінок: 20
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android