УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Три вилки»

Відкрито Закриється в 24:00
Відкрито Закриється в 24:00
вул. Володимирська, 76

Останній заклад ресторатора Миколи Тищенка став квінтесенцією багаторічного досвіду, тонкого смаку і кулінарного таланту. У результаті ресторан "Три Вилки" є справжнім ресторанним ансамблем, головну скрипку в якому грає, звичайно ж, гість, а ідеальним супроводом є смакова симфонія у виконанні одного з кращих шеф-кухарів столиці. Внутрішній простір було побудовано так, щоб змістити акцент з деталей і направити його в бік настрою і загальної атмосфери. Адже саме так залишається місце для польоту фантазії, і кожного разу гість може наповнювати свої відвідини новими емоціям і враженнями. Завдяки обраному підходу ресторан вийшов світлим і просторим, а його центральними інтер'єрними елементами стали натуральні тканини і дерево.

Забронювати столик (бронь столика, резерв столика) в ресторані "Три вилки"

(вул. Володимирська, Київ) через RestOn!

Світло - такий же значущий елемент інтер'єру, як і його деталі, тому при розробці внутрішнього простору в ресторані було прийнято кілька важливих рішень. Світлове оформлення залів стало чутливим і динамічним - воно створює загальне враження від ресторану і одночасно зонирует зал на невеликі відокремлені майданчики, де гості можуть відчувати себе легко і комфортно в будь-який час доби. Грі світла підпорядковане також інтер'єрне рішення в оформленні стін - симетричні дерев'яні пластини якось нашаровуються один на одного, залишаючи можливість тіні створювати додаткову глибину і фактуру.

Але інтер'єр - це тільки декорації для головного дії. "Три вилки" вперше в Україні відкриває новий ресторанний формат - Crossover. Це поняття було запозичене з музики і означає "змішання стилів в одному творі". Змішання культур, з'єднання незвичних інгредієнтів, внесення інновацій при приготуванні - все це створює унікальний і неповторний смак нових страв. Це більше, ніж авторські нотки. Це кухня найвищого рівня, оскільки кулінарні відкриття, які потрапляють в меню ресторану - назавжди стають справжніми шедеврами.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,17
 • 15506
  • Рейтинг: 4,17
   Всього оцінок: 6
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android