УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «TACO HOUSE»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Глибочицька 32-а
 • - вул. Глибочицька 32-а
 • - Лук'янівська

 • Середній чек: 600 грн
 • 6790
 • Рейтинг: 4,20
  Всього оцінок: 5

Ресторан Taco House - сімейний ресторан мексиканської кухні в Києві. В меню і дизайні закладу використовували традиції Мексики.

Ресторан Taco House складається з двох поверхів: перший поверх став плацдармом для відкритої кухні, де готуються всі мексиканські страви ресторану. Там вас зустріне хостес та проведе до основного залу ресторана. Далі ви піднімаєтесь на другий поверх – це основний зал та гордість ресторану. Величезна стеля розписана уручну підкорює з першого погляду: перша увага це бар та початок стелі, де ви зможете побачити Фріду Кало – героїню сучасності Мексики, як в науці так і в мистетстві. Далі ви побачите Чечен Іцу одне з Див Світу, яке збереглося до сьогодні. Далі зображені воїн та вождь, які захищають всіх гостей, їх духовний та фізичний настрій. Також зображена Діва Марія – центр всієї релігіозної основи Мексики. І у кінці ви побачете символи свята "Santa Muerte" – найголовнішого свята для кожного мексиканця.

Меню ресторану Taco House складається з двох частин – перша та головна частина це мексиканські страви, широкий асортимент такосів, буррітос, фахітос та кесідільї. Начос з гуакомолє – це musteat для кожного. Друга частина меню – це симбіоз європейскої та американської кухні, де самий вибагливий гость зможе задовольнити свої смакові потреби.

Кожну пятницю та суботу у ресторані виступають музиканти – справжні маріачі, які додають антураж та святковості кожному вашому візиту. Щонеділі для ваших дітей ресторан Taco House організовує FAMILY DAY – це день коли ресторан проводе дитячі майстер-класи з приготування страв, аніматори будуть розважати дітей аквагримом та іншими розважальними елементами.

Замовити стіл (банкет) онлайн зі знижкою -30% на все меню кухні в ресторані Taco House в ЖК "Покровський Посад" (вулиця Глибочицька, Лук'янівка, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,20
 • 6790
  • Рейтинг: 4,20
   Всього оцінок: 5
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android