Ресторан «Shooters»

Закрито Відкриється в 18:00
Закрито Відкриється в 18:00
вул. Московська, 22

Shooters (Шутерс) - це розважальний комплекс в центрі Києва, де пропонують відпочинок і розваги до душі в чотирьох залах на будь-який смак: диско, караоке, ресторан.

Для любителів заспівати улюблену пісню в Shooters працює Караоке-зал. Тут вам будуть плескати всю ніч, підспівувати, танцювати, готувати улюблені страви, коктейлі, димні кальяни і оточувати турботою і увагою. Караоке працює для вас зі Ср по Нд з 20:00. Місткість залу до 70 осіб (банкет), до 100 осіб (фуршет).

Кожного гостя ресторанно-розважального комплексу "Shooters" першою зустрічає сонячна Тераса, де завжди присутня невимушена атмосфера, гарний вигляд і по-домашньому затишна обстановка, які стануть ідеальним вибором для раннього сніданку, бізнес-ланчу, серйозної ділової зустрічі або романтичної вечері. Місткість Тераси - до 40 осіб (банкет), до 50 осіб (фуршет).

Нічний клуб "Shooters" - серце всього ресторанно-розважального комплексу. Саме сюди зі Ср по Нд з'їжджаються гості, щоб розслабитися після робочих буднів. Тут вас чекає улюблені хіти, кращі кальяни і нереальна атмосфера.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторанному комплексі Shooters (вулиця Московська, м. Арсенальна, Печерськ, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 5,00
 • 3869
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android