УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Satori»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
вул. Велика Васильківська, 44а
 • 4,50
 • 6992

  Ресторан Satori - ресторан близькосхідної кухні на Льва Толстого в Києві, в меню якого зібрані кращі страви Близького Сходу в інтерпретації шеф-кухаря Шевчука Антона. Ресторан розташований в самому центрі Києва, в затишному тихому дворику. Це не просто місце для смачної вечері, легкого сніданку або ситного обіду, це затишний куточок в галасливій столиці з нотками східного колориту.

  Заклад включає в себе три окремих, не схожих один на одного зали: зимову терасу на першому поверсі, основний зал - на другому та перлину даного місця - зимову оранжерею і відкриту літню терасу - на третьому. Крім основних 3-х локацій, в ресторані Satori також є невеликий гастрономічний зал для особливих заходів.

  Сміливий підхід до традиційних близькосхідних страв і постійні експерименти з локальним продуктом створюють в Satori свою особливу колекцію смаків.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Satori (вулиця Велика Васильківська, Площа Льва Толстого, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

  Ресторан Satori - це ваше ідеальне місце для бізнес-зустрічей, вечерь із друзями, побачень та ваших самих особливих свят!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android