Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Satori»

Відкрито
- вул. Велика Васильківська, 44а
181

Ресторан Satori - ресторан близькосхідної кухні на Льва Толстого в Києві, в меню якого зібрані кращі страви Близького Сходу в інтерпретації шеф-кухаря Шевчука Антона. Ресторан розташований в самому центрі Києва, в затишному тихому дворику. Це не просто місце для смачної вечері, легкого сніданку або ситного обіду, це затишний куточок в галасливій столиці з нотками східного колориту.

Заклад включає в себе три окремих, не схожих один на одного зали: зимову терасу на першому поверсі, основний зал - на другому та перлину даного місця - зимову оранжерею і відкриту літню терасу - на третьому. Крім основних 3-х локацій, в ресторані Satori також є невеликий гастрономічний зал для особливих заходів.

Сміливий підхід до традиційних близькосхідних страв і постійні експерименти з локальним продуктом створюють в Satori свою особливу колекцію смаків.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Satori (вулиця Велика Васильківська, Площа Льва Толстого, м. Олімпійська, Київ) через RestOn!

Ресторан Satori - це ваше ідеальне місце для бізнес-зустрічей, вечерь із друзями, побачень та ваших самих особливих свят!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android