УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «San Tori»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Сагайдачного, 41
 • 4,25
 • 4881

  Ресторан "Сан Торі" - один із кращих азіатських ресторанів української столиці з 20-річною історією. Він щедро дарує своїм гостям гастрономічне задоволення від унікальних страв тайської та японської кухні. Велика кількість кулінарних шедеврів в меню, величезний вибір напоїв, колоритний затишний інтер'єр змушують повертатися сюди знову й знову.

  Ресторан не випадково названий San Tori - в перекладі з японської це означає "Жар-птиця". Один із принципів роботи закладу - зігрівати відвідувачів затишною атмосферою, красою сервіровки та манерою подачі страв. Все це - феєрія, яку можна порівняти з польотом казкової Жар-птиці.

  Завдяки творчості шеф-кухарів із Таїланду і Японії в меню представлені авторські розробки на основі тайської та японської кухонь поряд із традиційними стравами, вже відомими серед київських гурманів. Всі страви готуються з дотриманням оригінальної рецептури, тільки із свіжих продуктів і спецій.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані San Tori (вулиця Сагайдачного, Поділ, Поштова площа, Контрактова площа, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android