УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Первак»

Відкрито Закриється в 24:00
Відкрито Закриється в 24:00
вул. Рогнідинська, 2
 • 5,00
 • 11284
   • Кращий столик
   • Це безкоштовно
   • Без дзвінків за 2 хв.
   Забронювати стіл -10%
   Скидка -10%
   за резерв от RestOn

   Знижка діє на все меню

   Знижка не сумується зі знижками та акціями закладу

  Українська ресторація "Первак" знаходиться в центрі столиці. Заклад має вісім залів і в кожному своя атмосфера, відповідна вашому настрою. Гість може вибрати банкетний зал для проведення будь-якого торжества, будь то весілля, ювілей, дитяче день народження або корпоративний захід.

  Замовити столик

  (бронь столика, резерв столика) зі знижкою -10% на все меню в ресторані "Первак" (вул. Рогнідинська, м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

  У залах "Лівий" і "Правий Хрещатик" шумно і багатолюдно. Ці зали дійсно притаманні справжньому українському ресторану в Києві. Зал "Питна аптека", де зовсім інша обстановка: гість, сідаючи на оригінальний стілець у вигляді конячки і попиваючи фірмову мікстуру ресторану, настояну на 18 травах, відчуває себе максимально невимушено. У "Провінції" - 3 столи у вигляді кибиток. Це більш ніж розташовує до спілкування тет-а-тет. "Липки" - претензійний зал із дещо офіційною обстановкою. У залах "Старий Львів" і "Бібліотека" можна провести банкет на вищому рівні. "Бессарабка" - зал, де привертає погляд "обжорний ряд" з безліччю явств, якими ресторан пригощає по буднях. Вечорами тут можна послухати "живу" музику. Цей зал дійсно передає особливу атмосферу закладу в українському стилі.

  Первак - це ресторан у центрі з оригінальним інтер'єром, деталі якого можна розглядати нескінченно, розрахований на те, щоб викликати інтерес і увагу гостей.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android