Ресторан «Первак»

Закрито Відкриється в 11:00
Закрито Відкриється в 11:00
вул. Рогнідинська, 2
  • Кращий столик
  • Це безкоштовно
  • Без дзвінків за 2 хв.
  Забронювати стіл -10%
  Скидка -10%
  за резерв от RestOn

  Знижка діє на все меню

  Знижка не сумується зі знижками та акціями закладу

Українська ресторація "Первак" знаходиться в центрі столиці. Заклад має вісім залів і в кожному своя атмосфера, відповідна вашому настрою. Гість може вибрати банкетний зал для проведення будь-якого торжества, будь то весілля, ювілей, дитяче день народження або корпоративний захід.

Замовити столик

(бронь столика, резерв столика) зі знижкою -10% на все меню в ресторані "Первак" (вул. Рогнідинська, м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

У залах "Лівий" і "Правий Хрещатик" шумно і багатолюдно. Ці зали дійсно притаманні справжньому українському ресторану в Києві. Зал "Питна аптека", де зовсім інша обстановка: гість, сідаючи на оригінальний стілець у вигляді конячки і попиваючи фірмову мікстуру ресторану, настояну на 18 травах, відчуває себе максимально невимушено. У "Провінції" - 3 столи у вигляді кибиток. Це більш ніж розташовує до спілкування тет-а-тет. "Липки" - претензійний зал із дещо офіційною обстановкою. У залах "Старий Львів" і "Бібліотека" можна провести банкет на вищому рівні. "Бессарабка" - зал, де привертає погляд "обжорний ряд" з безліччю явств, якими ресторан пригощає по буднях. Вечорами тут можна послухати "живу" музику. Цей зал дійсно передає особливу атмосферу закладу в українському стилі.

Первак - це ресторан у центрі з оригінальним інтер'єром, деталі якого можна розглядати нескінченно, розрахований на те, щоб викликати інтерес і увагу гостей.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,75
 • 18984
  • Рейтинг: 4,75
   Всього оцінок: 4
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android