УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Mendeleev»

Відкрито
- проспект Героїв Сталінграда, 12ГК2
32884

Ресторан "Mendeleev" - це затишний заклад в два поверхи, в спальному районі Києва, недалеко від проголучной Оболонській набережній, де панує атмосфера відпочинку і заспокоєння. Інтер'єр ресторану абсолютно неповторний по виконанню. Що стосується залів, то вони різні й кожен по-своєму гарний та комфортний, а 2 VIP-зали ідеально підійдуть для проведення будь-якої події.

Замовити стіл (банкет) зі знижкою -10% на все меню у ресторані Менделєєв

(Самогон) на Оболоні (Оболонська набережна, проспект Героїв Сталінграда, Київ) через RestOn!

Свято, організоване в ресторані, буде дійсно урочистим і незабутнім не тільки для вас, але й для ваших дітей, так як є окрема ігрова кімната з лабіринтом, яка обладнана всім необхідним для того, щоб дітки весело грали, а їх батьки змогли відпочити і з задоволенням насолодитися вишуканими кулінарними шедеврами європейської кухні. Дивовижне поєднання презентаційних та смакових якостей страв по-справжньому здивують навіть найвибагливішого гурмана.

Тут і велике меню на будь-який смак, і просторий майданчик на свіжому повітрі, а згуртована команда, ніби заздалегідь вгадавши ваші бажання, не залишить сумніву, що ви вибрали правильне місце для відпочинку. А розслаблююча музика й інтимність атмосфери тільки доповнять задоволення від відвідин цього чудового місця.

Адже недарма ресторан носить таку назву, він виправдовує його постійно: "Mendeleev" - це твій елемент відпочинку!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android