Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «KORA»

- вул. Ярославів Вал, 30\18
3274

Гастрономічний ресторан KORA - концептуальний ресторан в самому серці Києва, де продумано все до останньої деталі. Це місце для естетів та цінителів смачної і корисної їжі - затишне, тепле, стильне.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані KORA

(вулиця Ярославів Вал, м. Золоті Ворота, Київ) через RestOn!

В інтер'єрі переважають натуральні кольори й велика кількість дерева. В меню - прості й зрозумілі кожному страви європейської кухні та сторінка національних українських бестселерів, із використанням виключно високої якості продукції сільського господарства, виготовленої без синтетичних пестицидів, мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також без використання генетично модифікованих продуктів.

Ресторан працює в форматі casual dining і розрахований на найширшу аудиторію. Сюди приємно прийти з колегами на обід, з друзями на вечерю і з сім'єю у вихідні. Ресторан KORA прищеплює своїм гостям культуру правильного й здорового харчування, при цьому відповідаючи найсучаснішим гастрономічним тенденціям.

Ще одна родзинка закладу - широка винна карта (більше 100 різновидів) і в добавок до неї - винний бутик, в якому вам запропонують взяти пляшечку вина, яка сподобалася, з собою, за дуже доступною ціною.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android