УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «IL RICCIO»

Відкрито Закриється в 24:00
Відкрито Закриється в 24:00
Контрактова площа, 8
 • 5,00
 • 16273

  Ресторан "IL Riccio" (Іль Річчо) на Котрактовій - місце з особливими традиціями італійської кухні та увагою до неповторної архітектури. Ресторан розташований на Контрактовій площі 8, будівля якого є архітектурною пам'яткою Києва й зберігає в собі самі неперевершені миті останніх.

  Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "IL Riccio"

   на Подолі (м. Контрактова площа, Київ) через RestOn!

  Сохранив первозданний фасад заклад також піклується про історичні деталі всередині. Так кожа в інтер'єрі це не тільки дизайнерське рішення або прихильність архітектора, а й справжня легенда, данина уваги до історії стін, в яких розташований ресторан. Від кухні вас відокремлює тільки скло, що дає можливість спостерігати за кожним рухом кухарів та їх майстерності. Відволікти від постійно бігущого міста допоможуть акваріуми, їм під силу розслабити та налаштувати на потрібний лад кожного глядача. А бажаючи спостерігати за танцем вогню, варто вибрати столик біля відкритої печі. Скучать не прийдеться і дітям - для них передбачені дві ігрові кімнати, які розділені за категоріями, як для підлітків, так і для малечі. На терасі Il Riccio завжди кипить життя. Їй буквально під силу перенести вас на вулиці Італії - такі ж романтичні, жаркі й приємні, де по-сімейному тепло й по-італійськи смачно.

  Легка авторська інтерпретація додасть кожному кулінарному шедевру ще ширшої палітрової комбінації та вкусів. Завжди тільки свіжа риба й морепродукти, у поєднанні з неперевершеною картою, яка вражає своїм розмахом і виключною якістю. Для максимально широкого вибору, увагою охоплюються не тільки вина з усіх 20-ти регіонів Італії, але й з усього світу. Помімо класичних червоних, білих, рожевих та ігристих вин, також додані лікери та настойки. Більшість із них настільки ексклюзивні, що спробувати їх можливо тільки в Il Riccio. Професійні сомельє ресторану не тільки занурять вас в мистецтво виноробства, але й підбируть ідеальну комбінацію до вибраного блюда.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android