УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Хмелі-Сунелі»

Відкрито
- вулиця Омельновича-Павленко, 4/6
48393

"Хмелі-Сунелі" - сучасний і затишний грузинський ресторан в самому центрі Києва. Має 220 посадочних місць різноманітних конфігурацій, які розташовані на 3-х поверхах із високими стелями, що дозволяє тут проводити різного роду заходи.

Замовити столик (бронь столика, резерв столика) онлайн у грузинському ресторані "Хмелі-Сунелі"

(вулиця Суворова, м. Арсенальна, Київ) через RestOn!

Перший поверх сподобається тим, хто вважає за краще бути в центрі подій і спостерігати за всіма процесами приготування страв, як випікають хліб шоті, ліплять хінкалі й хачапурі, та як готують м'ясні страви на відкритому вогні. Другий - для тих, хто хоче домашнього затишку біля каміна або планує закритий захід, а третій підійде тим, хто любить перебувати подалі від суєти.

Інтер'єр ресторану поєднує елементи лофт і сучасної мінімалістичної класики. В оформленні використані метал, мідь, натуральне дерево, камінь і шкіра.

Щоп'ятниці та щосуботи в закладі звучить жива музика у супроводі національних грузинських танців.

В меню ресторану представлені найкращі страви грузинської кухні. Вибір великий: від пхали, харчо й хачапурі до видатних кебабів, каре ягняти й пахлави, що неодмінно припадуть вам до смаку з різними гастрономічними уподобаннями.

Ресторан "Хмелі-Сунелі" - це привід для зустрічей великою компанією або затишного вечора в колі сім'ї. Атмосфера занурює в культуру й традиції Грузії, не втрачаючи зв'язку з реальністю.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android