УкраїнськаУкр
+38 (044) 357 00 77
+38 (099) 357 00 77 +38 (044) 357 00 77

Ресторан «Gastronom food&wine bar»

Закрито Відкриється в 10:00
Закрито Відкриється в 10:00
вул. Володимирська, 61/11

Ресторан "Gastronom food&wine bar" — це нове культове місце, яке знаходиться в історичному центрі столиці. Для вас працюють магазин Gastronom, ресторан та контактний винний бар. І це все – в одному місці.

На вітрині Gastronom представлена продукція від крафтових виробників, широкий асортимент готових страв та закусок до хліба та вина. Страви на будь-який смак та висока якість кожного інгредієнту! Тут ви знайдете хлібні вироби без глютену та десерти без цукру. Більш ніж 130 пляшок вина з різних регіонів та улюблені страви від Шефа. Gastronom — це баланс простої та смачної їжі з келихом вина. Просто! Смачно! За чесну ціну! В Gastronom – на будь-яку подію з вином.

В новому закладі можна випити келих ароматного вина, придбати крафтові делікатеси, посмакувати страви з різних кухонь світу та обрати готові варіанти, на обід чи вечерю. В концепції Gastronom food&wine bar об’єднано три культури задоволення від смаку: FAST SMART food, SLOW SMART food та WINE & DINE.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Gastronom food&wine bar (вул. Володимирська, м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,20
 • 2448
  • Рейтинг: 4,20
   Всього оцінок: 10
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android