УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Gastronom food&wine bar»

Закрито Відкриється в 09:30
Закрито Відкриється в 09:30
вул. Володимирська, 61/11
 • 5,00
 • 378

  Ресторан "Gastronom food&wine bar" — це нове культове місце, яке знаходиться в історичному центрі столиці. Для вас працюють магазин Gastronom, ресторан та контактний винний бар. І це все – в одному місці.

  На вітрині Gastronom представлена продукція від крафтових виробників, широкий асортимент готових страв та закусок до хліба та вина. Страви на будь-який смак та висока якість кожного інгредієнту! Тут ви знайдете хлібні вироби без глютену та десерти без цукру. Більш ніж 130 пляшок вина з різних регіонів та улюблені страви від Шефа. Gastronom — це баланс простої та смачної їжі з келихом вина. Просто! Смачно! За чесну ціну! В Gastronom – на будь-яку подію з вином.

  В новому закладі можна випити келих ароматного вина, придбати крафтові делікатеси, посмакувати страви з різних кухонь світу та обрати готові варіанти, на обід чи вечерю. В концепції Gastronom food&wine bar об’єднано три культури задоволення від смаку: FAST SMART food, SLOW SMART food та WINE & DINE.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Gastronom food&wine bar (вул. Володимирська, м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android