УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Фелліні»

Цілодобово
Цілодобово
вул. Архітектора Городецького, 5
6197
  • - вул. Архітектора Городецького, 5
  • - Хрещатик

  • Середній чек: 450 грн
  • 6197
  • Рейтинг: 0,00
    Всього оцінок: 0

Ресторан отримав свою назву на честь легенди італійського кіно Федеріко Фелліні. Ця особистість відома світу як сценарист і режисер кількох десятків кінострічок, володар чотирьох Оскарів і Золотої пальмової гілки, а також людина, яка починає свою кар'єру в 19-річному віці, з продажу карикатур в барах.

Ресторан "Фелліні" знаходиться в одній будівлі з кінотеатром "Україна", тому такий колоритний мікс невипадковий. Заглянувши сюди одного разу, ви обов'язково захочете повернутися, і нехай ваш роман з рестораном перетвориться на першокласне багатосерійне кіно. Дизайн і інтер'єр - унікальний баланс між кольором і дизайном, реалізмом і символізмом, грою і дійсністю притаманний, як для кіно Фелліні, так і для ресторану. Перламутрово-фіолетовий, синій, жовтий і бордо - переважаючі кольори закладу, відображені в безперервної грі світла і тіні в металевих і скляних деталях інтер'єру.

Особливим і неповторним тут є все - від квітів, фактур та текстилю до найдрібніших деталей. Ще "Фелліні" властиво те крихке і майже невловиме звання "модного місця", яке так легко і швидко втратити. Стриманий hi-tech, оригінальні картини і антикварні фото, а колір стін: суміш фіолетового з Фуксом і перламутром - просто не виходить з моди тренд.

Дизайнер спроектував ресторан, використовуючи кадри знаменитих фільмів Фредеріко Фелліні та фото, як самого генія, як і акторів, які грають в його кіно. Велике значення мають картини, написані відомими художниками.

Кращі традиції рідної кулінарії культивує шеф-кухар ресторану француз Андре Пельтре або, як його тут називають, мосьє Андре. Крім французьких вишукувань, він також розробив кілька оригінальних італійських страв. У зимовий період часу в меню "Фелліні" ви знайдете устриці. Морський судак, форель, лосось, барабулька, дорада, сібас - це не повний перелік видів риби, яку готують в закладі.

Ресторан "Фелліні" - ідеальне місце для фуршету на 50 - 500 чоловік. Причому, якщо число ваших гостей наближається до першої цифри, то ви розміститеся в одному із залів ресторану, якщо ж до другого - то ви і ваші гості можете зайняти, як сам ресторан, так і холи кінотеатру "Україна". Замовлення страв для банкету можна зробити з основного меню. Ще одна послуга від закладу - виготовлення тортів на замовлення. Можна замовити торт для фуршету або банкету, що проходить тут же, а можна зробити замовлення і забрати торт додому.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android