УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «CATCH»

Відкрито
- вул. Володимирська, 12
6878

Ресторан CATCH - ресторан із найбільшим в столиці вибором риби та морепродуктів, 8 видів устриць, 130 видів шампанського, а також грандіозний асортимент білих вин - понад 200 видів.

В меню CATCH ви завжди знайдете ред снеппера й скорпену, морський язик доверсіль і камбалу тюрбо, океанічну барабульку, морського півня і лосося Label Rouge, а також безліч інших морських делікатесів. Окремо варто згадати лобстерів, лангустів, крабів турт та королівських крабів. З останніх тут готують салат, пасту і фаланги. А ще в CATCH можна спробувати пеппер-краба, краб-кейк та бургер із тонкопанцирного краба.

У закладі більше двох сотень видів білих вин, і всі вони продаються тут за цінами винного бутіка. У тутешній карті вин представлені більше 50 стилів і більше 30 сортів білого винограду. Тут ви знайдете вина з Франції, Італії, Швейцарії, Австрії, Греції, Австралії та США. Особливу увагу приділили бургундським винам - особливо, найкращим рокам легендарного будинку Bonneau du Martray. До слова, більшість із цих вин можна спробувати тільки в CATCH.

Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані CATCH (вулиця Володимирська, м. Золоті Ворота, Київ) через RestOn!

 

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android