УкраїнськаУкр
+38 (044) 357 00 77
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 357 00 77

Ресторан «Buddha-Bar»

Закрито Відкриється в 18:00
Закрито Відкриється в 18:00
вул. Хрещатик, 14

Buddha-Bar - це легендарна мережа, ресторанний бренд, який вже став культовим в найбільших містах світу. З 2008 року Buddha-Bar з'явився і в Києві.

Вишуканий дизайн, який знаходиться в ідеальному балансі розкоші й аскетизму, незрівняний сервіс, майстерне поєднання паназіатських смаків перетворять ваше перебування в незабутню подорож в захоплюючий Всесвіт Buddha-Bar. На першому поверсі розташований ресторан - велике серце світової легенди. Саме тут ви зможете насолоджуватися збалансованим поєднанням класичних рецептів з новими творами шефів в супроводі живої музики. Згідно з концепцією "сімейного стилю" страви подаються на великих тарілках і повинні бути розділені між гостями.

Другий поверх - це душа атмосферного Buddha-Bar. Унікальне коктейльне меню, ароматний кальян доповнять ваш приємний відпочинок під зачаровуючі ритми в стилі ethno house від ексклюзивних діджеїв. Язиком цифр - це 1500 квадратних метрів з рестораном, з лаунж-зоною Mezonine та Private Dining Room. Все це під пильним наглядом великої статуї Будди - основного символу ресторану світового рівня.

Будьте готові, що Buddha-Bar змусить прокинутися не тільки ваші рецептори, але й ментальне "Я". New era is set to begin!

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані паназіатської кухні Будда-Бар на Хрещатику (м. Майдан Незалежності, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,17
 • 9687
  • Рейтинг: 4,17
   Всього оцінок: 6
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android